Atidarytas vaikų užimtumo Dienos centras

Dienos centras visu pajėgumu pradės dirbti jau šią savaitę. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

[nggallery id=219 template=caption]Mažeikiuose prie Socialinių paslaugų tarnybos atidarytas Dienos centras socialinės rizikos šeimų vaikams. Jame laiką po pamokų galės leisti dvidešimt keturi vaikai nuo 7 iki 15 metų.

Maitinimą išpirks

Naujasis Dienos centras įsikūrė mikrorajone esančios poliklinikos pastato ketvirtajame aukšte, jis užima 198 kv. metrus ploto: įkurtos patalpos pamokoms ruošti, laisvalaikio užimtumui ir aktyviai fizinei veiklai, yra nemažas vestibiulis, pagalbinės patalpos.
„Mūsų centro pagrindinis tikslas ir yra vaikų užimtumas. Atėję po pamokų vaikai galės ruošti namų darbus, laisvalaikiu – žaisti, sportuoti, ilsėtis. Vaikams maitinti bus perkama paslauga“, – informavo Socialinių paslaugų tarnybos direktorė Zita Jonauskienė.

Steigs du etatus

Vadovė sakė, kad centras visu pajėgumu pradės dirbti jau šią savaitę, visų norinčių čia sutalpinti neįmanoma: iš 82 tarnybos paslaugomis besinaudojančių šeimų, vidutiniškai kiekvienoje yra po du vaikus.
Papildomų etatų dirbti su Dienos centro vaikais tarnybai dar neskirta, bet yra pažadėta nuo spalio 1 dienos įsteigti du etatus.
„Manau, kad mums užteks dviejų socialinių darbuotojų, kaip nors išsiversim be pedagogo, nes mes vaikų nemokysime, tik prižiūrėsime, kad jie dirbtų“, – veiklą nušvietė Z. Jonauskienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto