Atliekamas tyrimas dėl galimo seniūno nusižengimo

Šarūnas Armonas įtariamas galimai padaręs tarnybinį nusižengimą. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Savivaldybės tarybos Antikorupcijos komisija nustatė, kad Mažeikių seniūnijoje galimai egzistuoja korupcijos pasireiškimo tikimybė ir tarnybiniai nusižengimai. Komisija Savivaldybės administracijos direktoriui pasiūlė atlikti tarnybinį patikrinimą bei kreiptis į Specialiųjų tyrimų tarnybą.

Sudarė komisiją

Antikorupcijos komisija priėmė valdininkams nepalankų sprendimą dėl vadinamojo „Sodų parkelio detektyvo“. Įtariama, kad viešuosius darbus dirbę žmonės seniūnijos siuntimu padėjo privačiai įmonei UAB „Smėliuotojas“ atlikti treniruoklių aikštelės pagrindo įrengimo ir dangos dengimo darbus.
Reaguodamas į Antikorupcijos komisijos siūlymą Savivaldybės administracijos direktorius Bronius Kryžius sudarė komisiją galimam miesto seniūno Šarūno Armono tarnybiniam nusižengimui tirti.
Komisijos nariai – Savivaldybės juristas Nerijus Rapšys, Vietinio ūkio skyriaus vedėjas Alfonsas Žiulpa, pirmininkas – Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Saulius Šiurys.

Išvados – iki liepos 11-osios

Komisijos pirmininkas „Santarvei“ teigė, kad seniūnui Š. Armonui jau įteiktas pranešimas apie atliekamą tyrimą ir paprašyta per penkias dienas, tai yra iki birželio 25-osios, pateikti paaiškinimą.
Komisija taip pat kreipėsi į Darbo inspekciją, kuri seniūnijoje aiškinosi skundą dėl viešuosius darbus dirbančių žmonių įdarbinimo, prašydama jos pateikti tikrinimo išvadas.
„Komisija, kai turės visus reikalingus dokumentus, susirinks ir spręs dėl galimo tarnybinio nusižengimo. Pagal direktoriaus įsakymą, išvadas mes turime pateikti iki liepos 11 dienos“, – paaiškino komisijos pirmininkas S. Šiurys.

19 Atsakymų į “Atliekamas tyrimas dėl galimo seniūno nusižengimo”

 1. ai parašė:

  Nu ka cia tirs,tik dell akiu.Ir taip viskas aisku ir zinoma.Man tai geda del tokiu valdzioje sedinciu

 2. To Vaiva parašė:

  Kodel tamsta savo noru nenori padirbeti puosiant aplinka? Manau,kad pretinzas kelia tie,kurie darbe sedi ir nieko neveikiia?! Nepilk siuksliu ant ,tariamu bedarbiu,kurie gal daugiau dirba ,nei tamsta!

 3. Jonis to Vaiva parašė:

  Pilnai sutinku su Tamstos zodziais ,bet cia kalba eina kad pasalpiniai darbavosi miesto labui nors viena firma jau buvo paemusi pinigus uz tu darbu atlikima ,tai gavosi kad miestas sumokejo tai firma uz nieka ,nes jos darbus atliko nemokami pasalpiniai ,o del to kad miestas tvarkomas ir t.t. Tai ponuliai cia gi ir yra seniuno darbas jis uz tai alga gauna ,gal jam ranka iki alkunes nubuciuot uz tai kad jis atlieka savo pareigas ,o pasalpiniai vietoj to kad dirbt privacios firmos labui galetu tikrai daug nuveikt miesto labui

 4. Daiva Šideikienė parašė:

  Jeigu valdžios vyrai – meras A.Tenys ir B.Kryžius nesugeba susitvarkyti su vienu darbo metu girtaujančiu asmeniu, tai visos tos komisjos atliekančios tyrimus absoliučiai yra nieko vertos . Jeigu administracijos direktoriaus B.Kryžiaus įsakymu sudaryta komisija turėjo teisę ir pareigą PANEIGTI KONTROLĖS IR AUDITO TARNYBOS pateiktus faktus dėl seniūno Š.Armono, tai būtų labai nesuprantama ,jei direktoriaus pavaduotojo S.Šiūrio vadovaujama komisija kažką nustatytų. Aišku , šioje savivaldybėje stebuklai įmanomi tik tuo atveju, kai yra perstumdomos partinių kėdės , vardan, pareigų. Postų dalybų derybos vyksta tik tada kai reikia įkišti savo bedrapartietį , giminaitį ar šiaip ,, savo rato“ žmogų. Partijos ,,Tvarka ir Teisingumas“ narys A.Šemeta tuo metu kai dar buvo Antikorupcijos komisijos narys kartu su šios komisijos pirmininke L.Kačerauskiene ėjo į UAB ,, Mažeikių autobusų parką “ susipažinti su visa konfidencialia ir kita informacija tol , kol tarybos nariui A.Šemetai pakako informacijos konkurso pokalbio metu būti pripažintam, laimėjus ,,konkursą’’ direktoriaus pareigybei užimti. :)

 5. Vaiva parašė:

  Vaje, pašalpų gavėjai turėjo padirbėti. Vai vai vai. Apskritai bedarbiai galėtų pavenčius sutvarkyti, šiukšles surinkti, nušienauti, kad dirbantys žmonės, kurie juos išlaiko, galėtų gražioje aplinkoej pailsėti:)

 6. Miesto gyventojas parašė:

  Kam reikalingas toks skyrius savivaldybėje kaip ,,Audito“ jei patikrine jie neranda pažeidimų ir didelės korupcijos biudžetinėse įstaigose, kad akivaizdu paprastam žmogeliui kaip grobstomi valstybės pinigai. Seniūnijoje bet iš katro viešojo pirkimo yra pasipelnoma, bet to valdžia nenori matyti, nes visiems gerai

 7. savi parašė:

  Išsisuks kaip kad išsisuko ir Tirkšlių seniūnas. Visur ten ranka ranką plauna.

 8. Danutė parašė:

  Jau į nuotrauką pažiūrėjus matosi kad šis žmogus gali viską, gal vieną kartą bus išaiškintos jo krečiamos šunybės ir pastatytas į vietą.

 9. skaitytoja parašė:

  labiausiai ,,nuskriausti“ tai bedarbiai,įprato veltui pinigus gauti ir galvoja ,kad labai persidirba,žmonės dirba už minimalią algą po 8val. ,o jie nori sėdėti namuose ir kad pinigai kapsėtų į kišenę.Nieko čia neatsitinka ,kad ir padirba po 2val.O kai nori žmogų sudirbti, argumentų visada rasi. Mažeikiai gražiai tvarkosi , o jeigu nori ką nors daugiau padaryti ,turi ir įstatymus apeiti ir jeigu koks bedarbis dirbo prie parkelio nieko čia tokio ,juk ne seniūno darže bulves kasė,o mums visiems padėjo parkelį greičiau sutvarkyti .kas čia blogai.

 10. referendume sakysiu TAIP parašė:

  Buvau seniai nelankytoje vietoje, kaime. Ką pamačiau, turėtų būti pavyzdžiu ir trokštantiems išparduoti Lietuvos žemes.
  “Atitekėjo” už vietinės lietuvės kažkoks ne tai danas, ne tai švedas ir pradėjo iš kaimiečių supirkinėti žemes, įsteigė bendrovę, kurios akcininkai – jo šeimos nariai. Tas ponas nusamdė žemių valdytoją už 10.000 Lt/mėn., o pats čia net nesirodo.
  Savo žemes išpardavę kaimiečiai dabar už minimumą aria tam ponui, o po darbo, kaip ir kolūkių laikais, kapstosi savo daržuose (kai kurie tik po 25 arus tepasilikę).
  Ponas iš ūkio veiklos gauna dividendus. Pernai, sakė, virš 2,5 mln Lt.
  Tai kam kaimiečiai dirba – sau ar ponui?
  Deja, žemės pardavimo entuziastai nesuvokia esmės…
  Referendumo mitai
  budruspilietis.lt/referendumo-skeptiku-mitai

 11. BIRŽELIO 29 DIENĄ VILTIES REFERENDUMAS parašė:

  Nori, kad Lietuva taptų turtinga, kaip Šveicarija, BIRŽELIO 29 DIENĄ ateik į referendumą ir balsuok “TAIP”. Kiekvieno rinkėjo balsas ypač svarbus, reikalingas ne mažesnis rinkėjų aktyvumas nei buvo vieną kartą Lietuvos istorijoje, tai yra 1991 metų plebiscite, kuriame buvo pasisakyta už nepriklausomą ir demokratinę Lietuvą.
  Šveicarai tiesioginę demokratiją Konstitucijoje įtvitino 19 amžiuje. Kodėl Šveicarija yra turtinga? Todėl, kad gyventojai referendumais lengvai gali panaikinti korupcinius, valstybei ir žmonėms nenaudingus politikų sprendimus. O ir Šveicarijos politikai, žinodami apie šią piliečių teisę, stengiasi priimti teisingus įstatymus ir sprendimus. Referendumas yra gera kovos priemonė prieš korupciją, valstybės lėšų švaistymą. Tikroji arba tiesioginė demokratija yra daugelio problemų Lietuvoje išsprendimo priemonė.
  Neklausyk HOMOSOSŲ (kas yra homososas, ieškok google “homo sovieticus, tiesos”) raginimų nedalyvauti referendume ir atsisakyti sprendimo teisės, geriau paklausyk šių jaunų žmonių:
  youtube.com/watch?v=zuYKFOu30Ws#t=136

 12. stebetoja parašė:

  cia tai niekis, reiketu apie kita ponuli paviesint, kur moterytes viesus darbus atidirba, jei gerai atrodai, jis sutinka pasirasyt, tik su salyga, turi pasimylet su juo. Sukanda dantukus moterytes, nes nenori gatviu sluot, slykstu , yra , kaip yra

 13. žinovas parašė:

  yra tokia teisminė frazė ‘nekaltumo prezumpcija“kol neįrodyta-nekaltas,tad komisijos gali tik paspėlioti,kas,kur,kaip,o nuosprendį Lietuvoje gali pareikšti tik temidės namai,teisybė geriausiu atveju gali paaiškėti po poros metų,žinant susiklosčiusią teisminę praktiką šalyje,sėkmės knysliukams,sensacijų ieškotojams

 14. žemietis parašė:

  matosi,- miestas sutvarkytas labai gerai, matosi,- tendencingas puolimas, laikykis seniūne – mes su tavimi

 15. zina parašė:

  seniūnas užmynė santarvei už griuvena laisvės gatvėje tai dabar ir tyčiosis amžinai

 16. Vardas (privalomas) parašė:

  Senai reikejo kontroles Seniunijai! Dar taip reiketu ir Savivaldybei…

 17. kristina parašė:

  Kaip Mažeikiai sutvarkyti gražu pažiūrėti, sėkmės Seniūne Tau ir Tavo komandai.

 18. Aldona parašė:

  Nieko panašaus, pagaliau užkliuvo. Tik laiko klausimas buvo kada.

 19. krienas parašė:

  na va krūva komisijų, kad apipilti purvais žmogų, tyrė ir darbo inspekcija ir prokuratūra, kodėl nepagarsino, kad nieko nerado, tik išmislai kai kurių tinginių, darbą dirbti tingi ir skundžia,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto