„Atmosfera“ – tarp licencijuotų pirmos lygos klubų

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Licencijavimo komitetas išdavė Lietuvos futbolo pirmos lygos čempionato licencijas 13 klubų ir komandų, tarp jų – ir Mažeikių „Atmosferai“.

Be mažeikiškių, LFF pirmos lygos licencijos išduotos Telšių „Džiugui“, Alytaus „Dainavai“, Šiaulių FA „Šiauliams“, Kauno „Hegelmann Litauen“, Vilniaus BFA, Kretingos „Minijai“, Jonavos „Jonavai“, Vilniaus „Žalgiriui“ B, Vilniaus „Riteriams“ B, Panevėžio „Panevėžiui“ B, „Kauno Žalgiriui“ B ir Marijampolės „Sūduvai“ B.
Dėl neįgyvendintų kriterijų licencijos nebuvo suteiktos: Kėdainių „Nevėžiui“, „Vilniaus Vyčiui“, Panevėžio „Aukštaitijai“, Palangos „Palangai“, Klaipėdos „Atlantui“ ir Kupiškio „Kupiškiui“. Tačiau tai nereiškia, kad šie klubai negalės dalyvauti pirmos lygos čempionate – iki vasario 24-osios jie gali pateikti apeliacijas ir jas pagrindžiančią medžiagą.
Galutinį sprendimą dėl pirmoje lygoje dalyvaujančių komandų skaičiaus priims LFF Vykdomasis komitetas, įvertinęs klubų licencijavimo ir sportinius rezultatus.
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto