„Atmosferos“ futbolininkai pasiekė pirmąją pergalę

Komandos veterano Antano Bulošo (raudona apranga) pelnyti trys įvarčiai padėjo mažeikiškiams iškovoti pirmąją pergalę. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Puiki pergalė vainikavo neįprastai vėlai trečiadienį pasibaigusias reprezentacinės miesto „Atmosferos“ komandos rungtynes naujojoje dirbtinės dangos aikštėje.

Lietuvos antros futbolo lygos Vakarų zonos rungtynės tarp Mažeikių „Atmosferos“ ir Šiaulių „Juventos“ prasidėjo pusę devynių vakaro, rungtynių eigoje pirmą kartą teko įjungti dirbtinį apšvietimą. Mažeikiškiai nudžiugino į stadiono tribūną susirinkusius sirgalius – susitikime su visą laiką tarp zonos prizininkų patenkančia šiauliečių ekipa iškovota pergalė rezultatu 5:1.
Pirmasis įvartis į varžovų vartus krito sužaidus pirmajame kėlinyje kiek daugiau kaip dvidešimt minučių – pasižymėjo mažeikiškis Tomas Bružas.
Po to mūsų ekipa iniciatyvą laikė savo rankose ir pelnė dar du įvarčius – jie įrašyti į Antano Bulošo ir Renato Žebrausko sąskaitą. Pačioje kėlinio pabaigoje šiauliečiai kiek sušvelnino rezultatą, tačiau baigiantis antrajam kėliniui dar du Antano Bulošo pelnyti įvarčiai (vienas iš jų pasiektas iš vienuolikos metrų baudinio) lėmė gražią mažeikiškių pirmąją pergalę šio sezono pirmenybėse.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.