„Atmosferos“ futbolininkai patyrė pralaimėjimą

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Skaudų pralaimėjimą ketvirtajame Lietuvos antros lygos Vakarų zonos pirmenybių ture patyrė jaunieji Mažeikių „Atmosferos“ futbolininkai.

Nesėkmingas – antrasis kėlinys

Rungtyniaudami be kelių pagrindinių puolėjų, mažeikiškiai išvykoje rezultatu 1:5 (pirmasis kėlinys pasibaigė lygiosiomis 1:1) pralaimėjo Gargždų „Pramogos SC“ futbolininkams.
„Rezultatas neatspindi rungtynių eigos – pirmajame kėlinyje turėjome keletą progų, tačiau pritrūko sportinės laimės, būtume pelnę dar bent vieną įvartį, ir vaizdas aikštelėje jau būtų pasikeitęs. Antrajame kėlinyje vėl neišnaudojome keleto progų, gynyboje nesugaudėme kelių žaidėjų ir praleidome apmaudžius įvarčius. Vis dėlto neatrodėme taip blogai, kaip rodo rezultatas“, – varžybas komentavo pirmojo kėlinio pabaigoje išlyginamąjį įvartį iš baudinio mūsų ekipai pelnęs Renatas Žebrauskas.

Nukrito turnyrinėje lentelėje

Po šių rungtynių Mažeikių ekipa nukrito į penktąją turnyrinės lentelės vietą, zonoje pirmauja gargždiškiai.
Penktojo turo „Atmosfera“ nežais, dabar mūsų ekipos rungtynes matysime tik birželio šeštąją miesto dirbtinės dangos aikštelėje, kur vienuoliktą valandą mažeikiškiai susikaus su antrąją vietą užimančia Biržų „Širvėna“.
Šios rungtynės bus futbolo šventės, skirtos Mažeikių futbolo devyniasdešimtmečiui paminėti, dalis.

7 Atsakymai į “„Atmosferos“ futbolininkai patyrė pralaimėjimą”

1. Domas parašė:

Viena yra darymas,o kita,kad padarius gali gauti atlygį. Jei į darbą ateini tik prastumti laiką,užtai uždarbis toks ir tebus.O jei kuri naujas technologijas ar gamini grąžų,kokybišką gaminį,gauni ir tinkamą atlygį. Linkiu ir Jums gaminti kokybiškai,kad mes sirgaliai galėtume pasigėrėti pasiekimais. Kad Mažeikiai ne 2 divizione stumdytusi,o A lygoje siektų pergalių.

2. Futbolinis parašė:

DOMUI arba JONUI M

Klausyk Ponuli Jonai ! Ar tau neatsibodo rašinėti ? Uostai, klausinėji, žiūrinėji, o po to pili čia visiems tą š.. Ir be tavęs žinom, kad sunkiai viskas vystosi, tačiau bent jau kažką darome.

3. Domas parašė:

Ko čia verksi,bet džiaugtis mažeikiečių pasiekimais dabartiniais ir nera ko. Nusigyvenome iki 2 lygos ir dar joje vos ne nuo visų paskrauname su jaunais ir perspektyviais futbolininkais.

4. skirta DOMUI parašė:

Domai, neverkit, nelokit, neburnokit …
    Ateikit į aikštę ir parodykite ką sugebate su kamuoliu „tarp kojų“.

5. Domas parašė:

Aš čipsų nevalgau ir nevalgiau,bet prisimenu tuos laikus kada Atmosfera rungtyniavo aukščiausiam divizione,o su alaus mėgėjais Montuotojas. Dabar žaidžiam Ž divizione su perspektyviais,jaunais fubolininkais,gaunam nuo alaus mėgėjų po 5 ir dar norim už tokius rezultatus pinigų. Atsikvošėkit Tamstos.

6. To DOMUI parašė:

Tu gal toliau valgyk tuos cipsus ir gerk cocacola, jei esi is medzio iskrites tai tada pagulek ligonineje kol pasveiksi, o vaikinam sekmes dirbti ir tobuleti. Subres, uzsigrudins, igaus jegos ir gal pries tuos pacius favoritus Gargzdus namie atsirevansuos. Domai ar isivaizduoji sporte pasiekimu be finansavimo ??? Bet ne kiekvienam degradui suprasti

7. Domas parašė:

Va ir pasirodo,kokie perspektyvūs mūsų futbolininkai,kad pralaimi ne Gargždų Bangai,kuri šiemet neblizga rezultatais 1-lygoje,o alaus ir pramogų mėgėjams. Verkiate,kad neskiriama iš miesto biudžeto pinigų,o remia krepšininkus. Mažeikių futbolui-90,gėda iki ko nusiritome,kad žaidžiame kiemo lygio futbolą. Slėpkitės po lapais…..