Atnaujintos šviesoforų įrengimo taisyklės: neliks lentelių su rodykle į dešinę

Nuotr. iš LRT archyvo

Praėjusią savaitę atnaujintos Kelių šviesoforų įrengimo taisyklės, kurios, kaip teigia jas parengusi Susisiekimo ministerija, leis sparčiau diegti jutiklinį šviesoforų valdymą.

Susisiekimo ministerija atnaujino Kelių šviesoforų įrengimo taisykles, kuriose įsigalioja nauji šviesoforų signalų deriniai, lanksčiau reguliuojantys dešinįjį posūkį, bei numatyti maži šviesoforai dviračiams. Šios naujovės įsigalioja nuo lapkričio 1-osios.
Viena iš pagrindinių naujovių – nuo šios datos bus draudžiama šviesoforuose ties raudonu signalu įrengti lenteles su žalia rodykle posūkiui į dešinę. Planuojama, kad, pagal prieš penkerius metus priimtus Kelių eismo taisyklių pakeitimus, pasibaigus nustatytam pereinamajam laikotarpiui, 2020 metais iš viso neliks lentelių su žalia rodykle į dešinę.
Mažeikių mieste tokios lentelės vis dar įrengtos penkiose vietose: šviesoforuose Viekšnių ir Tirkšlių gatvių, Žemaitijos ir Naftininkų, Žemaitijos ir Sodų, Žemaitijos ir Sedos gatvių sankryžose, viena papildoma lentelė įrengta Laisvės ir Laižuvos gatvių sankryžoje.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “Atnaujintos šviesoforų įrengimo taisyklės: neliks lentelių su rodykle į dešinę”

  1. Opa parašė:

    Šitie pertvarkymai atneš kai kurių nepatogumų,bus daugiau trikdžių sankryžose,nors saugumo atžviliu nelaimių turėtu sumažėti.Pastebima Mažeikiuose paskutiniu metu ir teigiamų poslinkių.Gatvėse dažniau matomi valdžios pareigūnai,matosi,kad kažkas tai sprendžiama.Kažkaip pajudėjo darbai ir prie Mažeikių senujų kapinių bei pliažo,kur mažeikiečiai buvo praminę kripto valiutų kasykla ir šimtmečio statyba.Tai sekmės-pokyčiai jaučiami.

  2. Zinutė parašė:

    Nežinau, kaip bereiks iš darbo parvažiuot,.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*