Atokiame kaime iš tvarto pavogta karvė

Dėl svetimo turto sugadinimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Savaitgalį policija pradėjo keturis ikiteisminius tyrimus dėl nusikaltimų, įvykdytų nuo rajono centro nutolusiose vietovėse.

Šeštadienį pradėti du ikiteisminiai tyrimai pagal dviejų vienos Pikelių miestelio gatvės gyventojų pareiškimus. Kaubrių gatvės daugiabučio namo gyventojai įtaria, kad juos „apšvarino“ „metalistai“. Vasario penkioliktosios rytą pikeliškis pamatė, kad per galinėje sienoje esantį langą vagys įsibrovė į jo garažą ir pagrobė traktoriaus akumuliatorių, traktoriaus detales ir apie tris šimtus kilogramų metalo laužo. Po pusės mėnesio to paties daugiabučio namo gyventoja pasigedo dviejų dalių savadarbio traktoriaus plūgo ir traktorinės šienapjovės. Abu padargai buvo palikti prie garažo.
Pirmadienio rytą savo dvejų metų juodmargės karvės tvarte neberado 84-erių metų Grūstės kaimo gyventoja. Paskutinį kartą gyvulį tvarte šeimininkė matė apie septynioliktą valandą, o šeštą valandą ryto jo jau nebebuvo. Moteris pareigūnams sakė nieko įtartino tą naktį negirdėjusi ir nemačiusi.
Tą patį rytą, atvykęs prie savo buvusios fermos Gyvoliuose, vandalų siautėjimo pėdsakus aptiko 52-ejų metų Viekšnių miestelio gyventojas. Buvo išdaužyti pastato stiklai, nepasigailėta ir šalia stovėjusio automobilio „Peugeot Boxer“ priekinio stiklo. Dėl svetimo turto sugadinimo pradėtas ikiteisminis tyrimas, už tai gresia viešieji darbai, bauda, laisvės apribojimas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

One Reply to “Atokiame kaime iš tvarto pavogta karvė”

  1. OLER parašė:

    NA PAMATYSIM AR suras tuos pavogusius karve ar ne

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto