Atsargos pareigūnai metus pradėjo susitikimais Seime

Lietuvos laisvės gynėjų dienos minėjimo renginiuose Seime dalyvavo ir mažeikiškiai atsargos pareigūnai. Kovo 11-osios Akto salėje giedamas valstybės himnas. Stop kadras iš tiesioginės renginio transliacijos

Ketvirtadienį mažeikiškiai teisėtvarkos veteranai vyko į Laisvės gynėjų susitikimą – rikiuotę Lietuvos Respublikos Seime. Išvyka į sostinę ir Laisvės gynėjų dienos paminėjimas – pirmasis renginys iš išties nemažo Lietuvos policijos veteranų asociacijos Mažeikių filialo narių veiklos plano.

});

Laukia sąskrydžio organizacija 

Prieš dvylika metų įsikūrusioje Lietuvos policijos veteranų asociacijoje (LPVA) dabar veikia 24 filialai miestuose ir rajonuose, vienijantys per 1,5 tūkst. narių.

Apsilankymas ir rikiuotė Seime – vienas iš pirmųjų renginių, kuriuos mažeikiškiai suplanavo šiems metams. Vėliau vyks ataskaitinis susirinkimas, pavasarį ir vasarą numatytos ekskursijos, vakaronės. Kas dvejus metus LPVA rengia atsargos pareigūnų sąskrydžius.

„Pastaruosius du kartus sąskrydžių, kurie vyko Karklėje, rungtyse triumfavo mūsų filialo komanda. O taisyklės...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto