Atsistatydina ministras D. Pavalkis

Švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis. Gedimino Savickio (ELTA) nuotr.

Švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis Premjerui įteikė pareiškimą atleisti jį pareigų.

Nusprendė pats

„Likdamas ministro poste neturėčiau galimybės ateityje būti objektyviai vertinamas. Švietimo ir mokslo srityje yra per daug iššūkių, kad būtų galima švaistyti laiką viešųjų ryšių kampanijoms ir neigiamoms emocijoms. Nematau galimybės tęsti pradėtų darbų, todėl apsisprendžiau atsistatydinti“, – Vyriausybės spaudos tarnybos pranešime cituojamas D. Pavalkis.
Anot Vyriausybės spaudos tarnybos, sprendimą pasitraukti iš posto D. Pavalkis priėmė ketvirtadienį savo noru. Premjeras Algirdas Butkevičius ministro prašo užbaigti pradėtus darbus ir pareigose likti iki gegužės 11 dienos.

Atšaukė partijos taryba

Darbo partijos deleguotas ministras D. Pavalkis iš pareigų partijos tarybos sprendimu buvo atšauktas balandžio 19 d. Trečiadienį D. Pavalkis teigė iš savo posto savanoriškai nesitrauksiantis ir lauksiantis Premjero sprendimo. A. Butkevičius savo sprendimą dėl švietimo ir mokslo ministro žadėjo pateikti tik įvertinęs iš „darbiečių“ gautus dokumentus apie D. Pavalkio darbo įvertinimą.
Darbo partija ministrą nusprendė atstatydinti dėl partijos rinkimų programos nevykdymo švietimo srityje, tačiau pats D. Pavalkis užsiminė patyręs „darbiečių“ spaudimą skiriant ministerijos pareigūnus ir švietimo politikos klausimais.

One Reply to “Atsistatydina ministras D. Pavalkis”

  1. Jolanta parašė:

    Dar prieš išeidamas dar mokslo metus prailgino… kas iš to ilginimo, jei švietimo sistema supuvus, kažkokia sovietų laikų košė makalošė. Kas sedės tose pamokose vasarą? Mokytojams egzaminuoti reikia, darbus taisyti, abiturientams egzaminus laikyti… Kas iš to pamokų trumpinimo penktadienį? Jei turi būti 32 valandos per savaitę, tai kur kitos pamokos bus sukištos? Tai kiek pirmadieniais bus pamokų – 9-10? Jūs pasižiūrėkit kaip tie vaikai atrodo jau po 7 pamokų – perbalę, vos ne miegantys. Kodėl nėra daugiau praktikos, daugiau socialinės veiklos… nu kiek gi galima tą teoriją kalti. Matau, kaip mano vaikas kala tas sąvokas, kurias mokytojai užduoda, tai man bloga pasidaro… Idiotas tas Pavalkata, kitaip nepavadinsi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto