Atsitiesti po gaisro padeda gyventojai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Gegužę kelių dienų laikotarpiu mūsų rajone kilo du gyvenamųjų namų gaisrai: Vytauto gatvėje gyvenę žmonės liko be pastogės, sodų bendrijoje „Papartis“ įsikūrusi šeima taip pat patyrė didelių nuostolių.
Savivaldos materialinė parama padegėliams nėra didelė, vienkartinė pašalpa siekia iki tūkstančio eurų, tad nukentėjusieji džiaugiasi, kad jų nelaimei abejingi neliko ne tik kaimynai, giminaičiai, bet ir nepažįstami žmonės.

Gegužės pirmoje pusėje vienas po kito kilo du gaisrai. Jų metu ugnis kėsinosi į gyvenamuosius namus. Abiem atvejais žmonių aukų išvengta, tačiau nuotoliai – didžiuliai. Vytauto gatvėje gyvenusiai ir be pastogės, be jokio turto, dokumentų likusiai porai gyvenimą tenka pradėti iš naujo.
„Apie gegužės 11-osios rytą kilusį gaisrą bijau ir pagalvoti, net nesinori eiti į buvusią gaisravietę, stengiuosi ten neužsukti po patirto streso“, – pasakojo nuo gaisro Vytauto gatvės name nukentėjusi Roma Palubinskienė. Ji kol kas apsistojusi dukros bute.
39-uoju numeriu pažymėtame name gaisras kilo apie pusę šešių ryto. Po nelaimės nukentėjusioji pasakojo, kad tuo metu ji atsikėlė eiti į darbą, o prieangyje ją pasitiko ugnies liežuviai. Namo gyventojai spėjo išbėgti iš patalpų taip, kaip stovi. Bandant sutramdyti liepsnas, namo šeimininkė nestipriai apdegė rankas, medikai suteikė pagalbą vietoje.
Gaisro metu nudegė namo stogas, apdegė namo sienos, išdegė vidus ir visas patalpose buvęs turtas.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto