„Santarvė“ – Mažeikių rajono laikraštis, leidžiamas nuo 1945 metų. Per beveik septynis dešimtmečius keturis kartus keitęs pavadinimą leidinys iki 1996-ųjų buvo vienintelis laikraštis rajone, mažeikiškiams pranešantis vietines naujienas.
Nuo 1995 metų laikraštį leidžia UAB „Santarvės laikraštis“. Šiuo metu bendrovėje dirba 14 žmonių.
Laikraštis „Santarvė“ yra Nacionalinės rajonų ir miestų laikraščių leidėjų asociacijos, Vakarų Lietuvos vietos laikraščių leidėjų asociacijos ir Mažeikių verslininkų asociacijos narys.

Laikraščio skaitytojų dauguma – prenumeratoriai. Prenumerata sudaro apie 75–80 procentų leidinio tiražo. „Santarvė“ leidžiama du kartus per savaitę (antradieniais, penktadieniais). Tiražas 4000 – 4200 egz.
„Santarvė“ – periodinis leidinys, skirtas visiems rajono gyventojams. Jame publikuojama informacija apie rajono įvykius, aktualijas, informacija bei komentarai rajono, regiono ir šalies ekonomikos, verslo, žemės ūkio, politinio bei socialinio gyvenimo, švietimo, kultūros, sveikatos temomis, pramogos, reklama.
Laikraštyje analizuojamos aktualios Mažeikių rajono gyventojams temos. Leidinys labiau orientuotos į dirbančius 20–60 metų bei pensinio amžiaus žmones, tačiau neužmirštamas ir jaunimas.
„Santarvės“ skaitytojui pateikiama: rajono naujienos, gyventojams aktualių problemų analizė ir komentarai, atsakymai į rajono gyventojų klausimus, pažintinio ir pramoginio pobūdžio rašiniai, komentarai, skaitytojų laiškai, pramoginis puslapis vaikams.
Laikraštis „Santarvė“ siekia informuoti skaitytoją apie svarbiausius rajono įvykius, ekonominius, politinius, socialinius procesus, galinčius vienaip ar kitaip paveikti bendruomenės ir kiekvieno jos nario gyvenimą. Periodiškai aplankydami kiekvieną rajono vietovę laikraščio žurnalistai siekia, kad skaitytojas gautų išskirtinę informaciją apie ten vykstančius renginius, ekonomines ir socialines permainas, žmones, jų gyvenimą, siekius ir pasiekimus, nuomones įvairiais klausimais bei vertinimus.

Antradienis

Antradieniais laikraščio apimtis 16 puslapių (8 puslapiai „Santarvė“ ir 8 puslapiai priedas „Vakarų Lietuva“) iš kurių 4 arba 8 būna spalvoti.
Priedas „Vakarų Lietuva“ leidžiamas kartą per savaitę, antradieniais. Tai bendras 7 rajonų leidinys, kurį rengia  septynios redakcijos. Priedas platinamas kartu su Klaipėdos rajono laikraščiu „Banga“, Kretingos rajono laikraščiu „Pajūrio naujienos“, Telšių rajono laikraščiu „Telšių žinios“, Mažeikių rajono laikraščiu „Santarvė“, Plungės rajono ir Rietavo savivaldybės laikraščiu „Plungė“, Skuodo rajono laikraščiu „Mūsų žodis“, Šilutės rajono ir Pagėgių savivaldybės laikraščiu „Pamarys“. Informacija ir reklama „Vakarų Lietuvoje“ pasiekia per 26 tūkst. skaitytojų.

Penktadienis

Penktadieniais laikraščio apimtis 20-24 puslapiai, iš kurių 4 arba 8 būna spalvoti. Šios dienos laikraščio tiražas didesnis nei paprastą dieną, nes skaitytojai jame randa priedą „Plius TV programa“ su ateinančios savaitės 10 TV kanalų programą.

 

 

 

Du kartus per mėnesį spausdinamas ryškus ir žaismingas „Varnelės“ puslapis,  skirtas mažiesiems laikraščio skaitytojams. Jame vaikai randa daug įvairių užduočių, galvosūkių ir konkursų.

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*