Atviras laiškas politikams išpešė mero pažadą

Mažeikiškiai nesulaukia atsakymo, kaip bus sprendžiamas dviejų miesto dalių sujungimo klausimas. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Iniciatyvinė grupė „Mažeikių geležinkelio tunelis“ įteikė atvirą laišką Savivaldybės merui ir Tarybos nariams. Ji pageidavo, kad Tarybai pagaliau būtų pristatytos komisijos išvadas, kaip siūloma spręsti miesto geležinkelio problemą. Meras pasižadėjo šį klausimą įtraukti į kito posėdžio darbotvarkę.

Nesulaukia sprendimo

Jau esame rašę, kad  Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu buvo sudaryta komisija, kuri sprendė Mažeikių miesto dviejų dalių sujungimo galimybes. Joje, be Savivaldybės administracijos atstovų, dirbo specialistai iš „Lietuvos geležinkelių“, „ORLEN Lietuvos“. Komisija darbą baigė ir šių metų vasario mėnesį buvo nutarta siūlyti septynis galimybių studijų variantus.  Komisijos pirmininkas vicemeras Kęstutis Bartkevičius „Santarvei“ ne kartą sakė, kad „artimiausiu metu“ planuojama juos pateikti Savivaldybės tarybai, kuri ir turėtų nutarti, kaip spręsti miesto dalių sujungimą.
„Aštuonis mėnesius laukėme, kada bus tesėtas pažadas. Esame susirūpinę dėl Savivaldybės administracijos ir valdančiosios koalicijos neveiklumo, todėl ir pasirinkome tokį būdą, siekdami priversti informuoti visuomenę bei priimti sprendimą“, – „Santarvei“ savo veiksmus argumentavo iniciatyvinės grupės koordinatorius Gintaras Beržanskis.

Svarstys kitame posėdyje

Savivaldybės meras Antanas Tenys paaiškino, kad per vėlai buvo gautas iniciatyvinės grupės prašymas, jog  būtų galima jį įtraukti į darbotvarkę – prašymą meras turėjęs gauti iki posėdžio likus  ne mažiau kaip 24 valandoms. Meras pažadėjo, kad tas klausimas bus svarstomas kitame posėdyje.
Komisijos pirmininkas K. Bartkevičius „Santarvę“ patikino, kad išvados tikrai bus pateiktos kitam posėdžiui.
„Buvo dar likusių klausimų, kuriuos reikėjo suderinti su geležinkelininkais, laukėme kai kurių išvadų, reikėjo dar apsitarti“, – paklausus, kodėl tiek užtruko komisijos išvadų pristatymas, atsakė jos pirmininkas.

4 Atsakymai į “Atviras laiškas politikams išpešė mero pažadą”

 1. Lina parašė:

  Beržanski nustok svaigęs su savo tuneliu ir negaišink savęs ir kitų dėl tokios niekinės įdėjos.Per rinkimus (gavęs vos porą procentų rinkėjų balsų)jau turėjai suprasti,kad tas tavo niekalas niekam nereikalingas ir natūroje prie esamos ekonominės situacijos praktiškai neįgyvendinamas.Čia palyginimuii kai ubagas svajoja turėti nuosavą patį patį 2012 metų laidos Mersedesą.
  Siūlau sugalvoti ką nors rimtesnio ir naudingesnio,o jei neturi savo protingų įdėjų,būk tyliai……….

 2. bus metro Mažeikiuose parašė:

  Kaip suprantu aplink geležinkelius Mažeikiuose tvora jau tveriama. Kokie dar tuneliai? Kam jie rūpi? Eisim visi per vieną perėją dabar ir nesvaikit čia apie tuos tunelius. Pritariu Vardeniui. Piarą čia paskleidė pons Verduvos direktorius ar kas jis ten.

 3. Vardenis parašė:

  Beržanski netridaliuok. Rimti darbai per rinkimus nesidaro- gavai per rinkimus kelis balsus už savo pasakų tunelį tuo ir džiaukis.

 4. Pritariantis parašė:

  Bukit geri,duokit koki nors atsakyma skubiau G.Berzanskiui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto