Atvirų durų dieną Sporto mokykloje virė krepšinio aistros

Bendrai nuotraukai stojo turnyro trys prieš tris nugalėtojai. Nuotrauka iš Sporto mokyklos archyvo

Jaunuosius mažeikiškius antrą rudenį iš eilės Sporto mokykla pakvietė į Krepšinio atvirų durų dieną. Ji visoje šalyje rengiama Lietuvos krepšinio federacijos iniciatyva.

Konkursų netrūko

Kaip ir praėjusiais metais, į renginį „Ventos“ progimnazijos sporto salėje atvykusiems mažeikiškiams buvo sudaryta plati programa: pažintis su Sporto mokyklos krepšinio treneriais, konkursai, žaidimai, susitikimas su krepšinio komandos „Mažeikiai“ žaidėjais ir vadovais, turnyras trys prieš tris keturiose amžiaus grupėse bei naujų auklėtinių registracija.
Daugiausiai aistrų sukėlė tritaškių konkursas, kuriame buvo varžomasi dviejose amžiaus grupėse, o konkurenciją jauniesiems krepšininkams sudarė „Mažeikių“ krepšinio klubo žaidėjai Mindaugas Reminas ir Ignas Razutis.
Vyresniųjų grupėje triumfavo Svajūnas Murauskas, finale pataikęs penkis tritaškius ir vienu taikliu metimu aplenkęs Igną Razutį, jaunesniųjų grupėje nugalėjo Gvidas Pocius.
Atkakli kova vyko ir baudų metimų konkurse, kuriame galėjo dalyvauti visi norintieji, o laimėjo vienas jauniausiųjų – dešimtmetis Gvidas Gricius.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto