Aukščiausi šalies pirmenybių titulai atiteko mažeikiškiams

Arnoldas Domeika pirmą kartą tapo šalies stalo teniso asmeninių pirmenybių nugalėtoju. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Geriausi Lietuvos stalo tenisininkai tris dienas Kaune rungėsi dėl Lietuvos čempiono titulo, ten  vyko ir dvejetų pirmenybės.
Mažeikiškiams tai buvo geriausias pasirodymas per visą rajono stalo teniso istoriją – iškovoti trys aukso ir vienas sidabro medalis.

Mažeikiams – medalių gausa

Asmeninėse Lietuvos stalo teniso pirmenybėse varžėsi po 32 geriausius šalies stalo tenisininkus –  vaikinus ir merginas. Čempionate po atrankinių kovų teisę žaisti iškovojo trys mažeikiškiai: Marius Bučys ir broliai Arnoldas ir Tonetas Domeikos.
Sėkmingai šios pirmenybės susiklostė Arnoldui – pusfinalyje rezultatu 4:3 mažeikiškis įveikė vilnietį Gintautą Juchną, o finale tokiu pat rezultatu nugalėjo ir šilutiškį Matą Vilką.
Dar vieną auksinį apdovanojimą Arnoldas pelnė mišraus dvejeto varžybose poroje su vilniete Egle Orlovaite –  finale rezultatu 3:1 įveikė brolio Toneto ir vilnietės Eglės Stuckytės porą.
Trečiąją vietą užėmė mūsų mieste sportinę karjerą pradėjęs Valdas Martinkus ir Lina Martinkė, atstovaujantys Panevėžiui.
Aukso medalį iškovojo ir Marius Bučys, poroje su panevėžiečiu Andriumi Preidžium tapę vyrų dvejeto čempionais.

Ruošėsi kryptingai

„Po tokio čempionato esu išsekęs tiek fiziškai, tiek psichologiškai, šiuo metu reikia truputį poilsio. Keturiolikos metų asmeninėse varžybose iškovojau sidabrą, šešiolikos – bronzą, po to penkerius metus nebuvau tarp prizininkų, pernai net nedalyvavau. Šįkart jau nuo rugsėjo kryptingai ruošiausi šiam stalo teniso metų šalies įvykiui, buvau pasiruošęs, tad ir laimėjimas nenustebino. Buvo sunku – tris paskutines dvikovas asmeninėse varžybose laimėjau tik rezultatais 4:3, o kur dar finalo dvikovos reikšmė…“ – apie pasirodymą kalbėjo Arnoldas.
Jį patį nustebino ir laimėjimas mišrių dvejetų varžybose – su Egle poroje žaidė pirmą kartą ir jau pirmąjį čempionatą – tokia sėkmė.

Laukia egzotiška šalis

Čempionatą mažeikiškis pavadino pačiu sėkmingiausiu rajono stalo teniso istorijoje – tokios medalių gausos dar nėra buvę. Pasak čempiono, tai rodo, kad Mažeikiuose ugdomi aukštos klasės sportininkai.
„Iki balandžio dar teks sužaisti net keturis turus Vokietijos pirmenybėse, po to laukia metų įvykis – balandžio 28-ąją Tokijuje startuos pasaulio stalo teniso čempionatas.
Lietuvos pirmenybėse kovos vyko itin atkakliai dėl to, kad visi norėjo važiuoti į Japoniją, susipažinti su viena stalo tenise lyderiaujančių šalių savo akimis. Rudenį laukia Europos stalo teniso čempionatas Portugalijoje, kur taip pat norisi dalyvauti“, – apie ateities planus kalbėjo šalies čempionas.

4 Atsakymai į “Aukščiausi šalies pirmenybių titulai atiteko mažeikiškiams”

 1. petras parašė:

  o, tas lavonelis

 2. taip parašė:

  Saunuolis Arnoldas Domeika!!!Super!!! didziausi sveikinimai nuo visu gerbeju!!! taip pat ir Brolis Tonetas Prizininkas dvejatu ir Marius Bucys, sekmes visiems kituose startuose, Ypac Arnoldui pasaulio cempionate Japonijoj

 3. Šaunuolis parašė:

  Arnoldai, pailsėk šiek tiek, o po to ką gali parodyk Vokietijoje. Labai nesiardyk, patausok jėgas pasauliniam čempionatui. Tikėkime, kad viskas bus puiku, nes tave palaikys ne tik mažeikiškiai, bet ir visa Lietuva. Sėkmės, čempione :)

 4. B.L.L parašė:

  ..Vertas medalio , ir ne vieno :). Šaunuolis , laikyk frontą ir toliau taip !!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto