Auksodėje paminėta Tarptautinė senjorų diena

Nuotr. iš Auksodės kaimo bendruomenės archyvo

Jau ne vienerius metus Auksodės kaimo bendruomenės namuose rengiama senjorų popietė „Bendravimas – tai džiaugsmas“. Tokio renginio tikslas – drauge paminėti Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną.

Jau devyniolika metų spalio 1-oji visame pasaulyje minima kaip Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena. Ji minėti buvo pradėta siekiant atkreipti dėmesį į vyresnio amžiaus žmonių poreikius ir problemas, ugdyti jaunų žmonių pagarbą, kovoti su stereotipais, kurie trukdo mūsų tėvams ir seneliams gerai jaustis visuomeninėje, darbinėje ar kitoje veikloje.
Tyrėjai, ieškantys sveiko ilgaamžiškumo paslapčių teigia, kad žmonių aktyvumas ir tarpusavio bendravimas yra dvi būtinos sąlygos gyventi sveikai ir ilgai.

Nuotr. iš Auksodės kaimo bendruomenės archyvo

Auksodės kaimo bendruomenės namuose vykusios šventės organizatoriai į renginį kvietė ir vienišus, ir šeimų narių dėmesiu bei globa kasdien apsuptus senjorus. Bendravimas su bendraamžiais, šypsenos, dainos – visa tai leidžia senjorams pasijusti reikalingiems.
Tradicine tapusioje popietėje „Bendravimas – tai džiaugsmas“ dalyvavo senjorai iš Ukrinų, Laižuvos, Auksodės kaimų. Renginio dalyvius sveikino valdžios atstovai. Popietėje netrūko skambių dainų, nuoširdžių pokalbių bei juoko, soduose ir daržuose pačių užsiaugintų ar savo rankomis pagamintų vaišių.

One Reply to “Auksodėje paminėta Tarptautinė senjorų diena”

  1. vilis parašė:

    kokie čia vėjai ? Tarptautinė prancūzakalbių žemvaldžių diena (senjorų) auksodėje? nusišnekėjimas begalinis apie pagyvenusius pensininkus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto