Aukštaūgio debiutas lėmė trečią pergalę

„Mažeikių“ ekipos debiutantas Jonas Paukštė (balta apranga) jau pirmose rungtynėse pasižymėjo rezultatyviu žaidimu. Deivido Petraičio nuotr.

Mažeikių krepšinio komanda pasipildė aukščiausiu šalies krepšininku Jonu Paukšte, jau pirmose rungtynėse jis tapo rezultatyviausiu ekipos žaidėju.
Nacionalinėje krepšinio lygoje žaidžiantys mažeikiškiai praėjusį savaitgalį iškovojo trečią pergalę.

21-erių metų amžiaus ir 224 centimetrų ūgio žaidėjas jau pirmose rungtynėse tapo rezultatyviausiu mūsų ekipoje – jis pelnė 19 taškų, o mažeikiškiai 64:47 įveikė Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“. Rungtynių rezultatas neatspindi kovų, vykusių aikštelėje, – po trijų kėlinių komandas skyrė tik šeši taškai, „Mažeikiai“ pirmavo 42:36. Sėkmingai sužaidę paskutinį kėlinį mūsų krepšininkai pelnė trečią pergalę šiame čempionate.
Prieš tai ketvirtadienį mūsų ekipa, taip pat žaidusi Mažeikiuose, patyrė penktą nesėkmę – 73:77 nusileido „Kretingai“.
Iniciatyvą pirmame kėlinyje išlaikė mūsų ekipa, jį laimėjo 8 taškų skirtumu, tačiau kretingiškiai po truputį šį atotrūkį mažino – po dviejų kėlinių jie atsiliko dviem taškais, po trijų – vienu. Rungtynių pabaigoje rezultatas dar buvo lygus, pralaimėjimą lėmė netaiklūs mūsų krepšininkų metimai.
Šiose rungtynėse Karolis Babušis mūsų komandai pelnė 18 taškų, Robert Subotkevič – 14.
Ketvirtadienį mūsų ekipa Marijampolėje susitinka su čempionato lydere „Sūduva-Mantinga“, o šeštadienį jos laukia rungtynės namuose su „Šilutės“ krepšininkais.