Auksūdiškės nuotrauka – tarp tarptautinio konkurso nugalėtojų

Ingrida Braziulienė. Nuotr. iš asemninio archyvo

Auksūdžio mokyklos-daugiafunkcio centro direktorė ir bendruomenės pirmininkė Ingrida Braziulienė neseniai tapo Lenkijos nevyriausybinės organizacijos „State of Poland“ paskelbto nuotraukų konkurso „Pavasaris Europoje“ viena iš laimėtojų.
Daug „patiktukų“, pagyrimų sulaukia ir fotografija besidominančios moters nuotraukos, publikuojamos  Auksodės bendruomenės socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje, kurią administruoja bendruomenės pirmininkė. 

Paprašyta išsamiau papasakoti apie tarptautinį fotografijų konkursą, auksūdiškė kalbėjo, kad  retkarčiais, pamačiusi skelbimų apie nuotraukų konkursus, vis nusiunčia savo darbų. Tačiau šis atvejis, kai jos nuotrauka buvo pastebėta ir įvertinta tarptautiniu lygmeniu, – pirmasis.

„Vaikščiojau po sodybą, žydėjo žydrės arba kitaip – gegužėliai – senoviška močiučių gėlė. Atsitūpiau išrauti žolės ir žiūriu į tolį – kaip gražiai susilieja tos gėlės su ryškiu ryškiu, baltais debesimis pasipuošusiu dangumi. Buvau tą kadrą užmiršusi. Kol vieną pavakarę kažką naršydama internete pamačiau nuotraukų konkursą „Pavasaris Europoje“. Nusiunčiau tą kadrą su žydrėmis“, – prisiminė I. Braziulienė.

Įvairių šalių atstovai siuntė pavasarinius vaizdelius, nugalėtojomis išrinktos 12 nuotraukų. Auksūdiškė sulaukė žinutės su informacija apie tai, kad jos nuotrauka pripažinta gražiausia pavasarinio konkurso nuotrauka tarp atsiųstų iš Lietuvos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto