Auksūdyje šurmuliavo senjorai

Autorės nuotr.

Ketvirtadienį Auksodės kaimo bendruomenės namuose vyko senjorų popietė „Bendravimas – tai džiaugsmas“. Susirinkusieji demonstravo išmonę, dainavo, varžėsi.

Aktyviai dalyvavo

Senjorų popietės metu Laižuvos seniūnijos senjorus pasveikino valdžios atstovai ir mažieji mokinukai iš Šerkšnėnų daugiafunkcinio centro. Vaikai padeklamavo eilėraštį bei sudainavo dainelę apie šiuolaikiškus senelius. Dainomis gerą nuotaiką palaikė ir ansamblis „Auksinė obelis“.
Senjorai taip pat neliko nuošalyje, aktyviai dalyvavo įvairiose rungtyse, vykdė popietės rengėjų paruoštas užduotis ir net suvaidino pasaką „Pirštinė“.
Popietės dalyviai prisiminė senas geras dainas, pasivaišino bandelėmis ir arbata.

Ir pabendravo, ir aptarė

Šventėje dalyvavęs Laižuvos seniūnas Algimantas Auškalnis pasinaudojo proga ir su susirinkusiais gyventojais aptarė apšvietimo kaimuose klausimus. Seniūnijos vadovas išklausė jų nuomonės, nuo kelintos valandos vakaro geriausiai būtų gatvėse įjungti apšvietimą.
Auksodės kaimo bendruomenės pirmininkė Ingrida Braziulienė pasidžiaugė, kad į tradicija tampantį renginį susirinko gausus būrys senjorų iš visos Laižuvos seniūnijos.
Popietės dalyviai sakė esantys patenkinti suteikta galimybe pabendrauti ir smagiai praleisti laiką.

2 Atsakymai į “Auksūdyje šurmuliavo senjorai”

  1. Kazimieras parašė:

    Nes sugužėję Auksodės pašnekovai atviravo, dalinosi informacija, vertybėmis, gandais, aptarė kainų pasiutpolkę ir sprogdino seksualumo bombą. Buvo puikus pasišurmuliavimas.

  2. Vardas (privalomas) parašė:

    ir kaip ten jie ,,šurmuliavo“….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto