Auksūdžio mokykloje – jaunimo viktorina

Asmeninio archyvo nuotr.

Trečiadienio vakarą Auksūdžio mokykloje-daugiafunkciniame centre vyko tradicine tampanti jaunimo viktorina „Laisvas pilietis – tai AŠ“.
Dalyvavo Auksodės, Purvėnų ir Urvikių komandos, kurios rungėsi istorijos ir geografijos rungtyse, prisiminė vaikystėje perskaitytas knygas, jų personažus bei suko laimės ratą. Kova vyko labai atkakliai ir laimėtojus nulėmė tik paskutinioji užduotis – Lietuvos Respublikos Prezidentai. Labai džiaugiamės Urvikių komandos laimėjimu, finalinėje užduotyje jie nepadarė nė vienos klaidos.
Šis renginys skirtas Vasario 16-ajai, Kovo 11-ajai paminėti, todėl visi dalyviai skyrė pačius nuoširdžiausius žodžius gimtajai šaliai ir ant Lietuvos žemėlapio klijavo širdeles su gražiais linkėjimais. Bendras simbolinis sveikinimas iki Kovo 11-osios dienos puoš biblioteką ir džiugins lankytojus.
Simbolinis pereinamasis prizas – „Proto Obuolys“ iškeliavo į Urvikius. Visos komandos pažadėjo ir kitais metais sugrįžti dar labiau pasiruošusios bei pasirengusios kovoti dėl pereinamojo prizo.
Auksodės kaime gyvuoja graži išminties, proto, kūrybiškumo, suvokimo tradicija: lapkričio mėnesį į Auksodės bendruomenės namus renkasi kaimyninių kaimų suaugusiųjų komandos, o vasario mėnesį varžosi jaunimas. Džiaugiamės gražiu kaimų bendradarbiavimu ir tikimės, kad ši tradicija ilgam įleis šaknis mūsų kaime.

Aušra ŠEŠKIENĖ
Kult. darbo organizatorė
Ramona PUIDOKAITĖ
Vyr. bibliotekininkė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto