Auksūdžio mokykloje – skaitovų konkursas „Žydinti vaikystė“

Nuotrauka iš darželio archyvo

Penktadienį Auksūdžio mokykloje-daugiafunkciniame centre vyko skaitovų konkursas „Žydinti vaikystė“, skirtas Vaikų gynimo dienai paminėti. Renginį stebėjo ir skaitovų gebėjimus vertino komisija, kurią sudarė centro direktorė I. Braziulienė, Laižuvos seniūnijos socialinio darbo organizatorė T. Rimkienė bei socialinė darbuotoja E. Nagienė.
Konkurse dalyvavo 5 pirmos klasės mokiniai, 3 priešmokyklinio amžiaus mergaitės ir 7 ikimokyklinio amžiaus vaikai. Skaitovai skaitė R. Skučaitės, V. Palčinskaitės, K. Jokūbėno, Z. Gaižauskaitės, V. Šulcaitės, P. Panavo eilėraštukus. Konkurso tikslas buvo išmokyti vaikus taisyklingos kalbos, raiškaus skaitymo, socialinių įgūdžių: bendradarbiavimo, pagarbos kitam skaitovui. Taip pat buvo siekiama užmegzti glaudesnį ryšį su vaikučių tėvais.
Skirtos 4 nominacijos. Nominaciją už išraiškingiausią kūrinio skaitymą laimėjo E. Gaidamavičiūtė, nominaciją už kalbos taisyklingumą – M. Beresnevičius, nominaciją už įtaigiausią lietuvišką žodį laimėjo S. Bertulytė. Jauniausiai ir drąsiausiai skaitovų konkurso dalyvei L. Budreikaitei buvo įteiktas padėkos raštas. Visi skaitovų konkurso „Žydinti vaikystė“ skaitovai gavo dalyvių medalius ir saldžias dovanėles.
Viliamės, kad ši graži iniciatyva tęsis ir kitais metais, jau ūgtelėję skaitovai džiugins tėvelius, pedagogus ir draugus naujais eilėraštukais, ir toks renginys taps tradiciniu.
Ramona PUIDOKAITĖ
Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Auksodės filialo vyresnioji bibliotekininkė
Lilija AŠMONTIENĖ
Laižuvos KC Auksodės kultūros namų kultūrinių renginių organizatorė

Nuotrauka iš darželio archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto