Automobilio keleivis iškeikė pareigūnus

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Po policijos pareigūnų ir automobilio keleivio susidūrimo vėlų sausio dvidešimt šeštosios vakarą iškeltos dvi administracinės teisenos.

Apie pusę vienuoliktos vakaro mieste budintis policijos ekipažas dokumentams patikrinti Vilties gatvėje sustabdė automobilį „VW Golf“. Vairuotojui pareigūnai pretenzijų neturėjo, o štai ant galinės sėdynės važiavęs 26-erių metų Tirkšlių miestelio gyventojas R. D. pareigūnų reikalavimų visiškai nepaisė, nors ir buvo įspėtas, kad be leidimo negali išlipti iš mašinos.
Vėliau savo paaiškinime pažeidėjas taip aprašė situaciją: „Automobilis sustojo, aš išlipau parūkyti ir policija mane paėmė ne prie ko“.
Tuo tarpu policijos pareigūnai teigė, kad vyriškis visiškai nekreipė dėmesio į jų reikalavimus, pakviestas į tarnybinį automobilį, nerimo ir ten – užsirūkė cigaretę. Į pareigūnų įspėjimą nerūkyti, atsakė keiksmais. Tirkšliškis buvo pristatytas į Mažeikių rajono policijos komisariatą, kur jam nustatytas 1,78 promilės girtumas.
Vyriškiui pradėtos dvi administracinės teisenos – dėl pareigūnų reikalavimo nevykdymo ir dėl pasipriešinimo policijos pareigūnui, einančiam jam pavestas pareigas.
Už tai gresia bauda nuo penkių šimtų iki tūkstančio litų arba administracinis areštas nuo penkiolikos iki trisdešimties parų.

2 Atsakymai į “Automobilio keleivis iškeikė pareigūnus”

  1. Donatas parašė:

    Ar patrauklus buvo tas kur iškoliojo pareigunus golfe.?:DDD

  2. Vardas (privalomas) parašė:

    bausti tokius griesciau

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto