Automobilio VIN sukėlė įtarimų

Nuotr. iš redakcijos archyvo

BMW markės automobilis, pateiktas priregistruoti VĮ „Regitra“ Mažeikių grupėje, sukėlė įtarimų – jo identifikacijos numeriai (VIN) galimai yra suklastoti.

Trečiadienį 25-erių metų rajono gyventojas grupės specialistams pateikė priregistruoti minėtą automobilį. Specialistams pasirodė, kad šio automobilio VIN gali būti suklastoti, apie tai buvo pranešta policijai. Įregistravimo procedūra buvo nutraukta, mašiną pateikęs vaikinas apklaustas. Kol tiriama situacija, automobilis saugomas policijos stovėjimo aikštelėje.
Mūsų rajone tai trečias atvejis šiais metais, kai pradedami ikiteisminiai tyrimai dėl galimo transporto priemonės identifikavimo numerių suklastojimo, neteisėto sunaikinimo ar pakeitimo. Antrąkart šiais metais specialistams įtarimų sukelia BMW markės automobilis. Šalyje iki gegužės tokių tyrimų pradėta 37.
Norint išvengti tokios situacijos, pirkėjams patariama prieš įsigyjant transporto priemonę atidžiai patikrinti VIN numerius; pasirašyti pirkimo–pardavimo sutartį; turėti pardavėjo kontaktus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto