Automobilis Ukrinuose užsidegė nė nepajudėjęs

Ugniagesiai gelbėtojai padėjo vairuotojams. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Po užsitęsusių šalčių bandymas užvesti automobilį ukriniškiui baigėsi nemalonumais: garaže stovėjusi transporto priemonė užsidegė.

Liepsna pliūptelėjo garaže

Per šalčius Ukrinų gyventojui neužsivedė 1994 metų laidos automobilis „Opel Astra“, todėl mūriniame garaže buvo kraunamas jo akumuliatorius.
Antradienio rytą šeimininkas bandė automobilį užvesti, ir tuo metu pliūptelėjo liepsna. Subėgę žmonės vieną automobilį išstūmė iš pastato, o kitą užgesino atskubėję ugniagesiai gelbėtojai.
Išdegė plastmasinės variklio skyriaus detalės, priekinis prietaisų skydelis bei vairuotojo sėdynė.

Užsiliepsnojo sniego pusnyje

Tai jau antra transporto priemonė, užsidegusi mūsų rajone šią savaitę: tik prasidėjus pirmadieniui, Bružuose (Tirkšlių seniūnija) visiškai supleškėjo 1988 metų laidos automobilis „Audi 100“.
Mašina užsiliepsnojo tuo metu, kai vairuotojas bandė išvažiuoti iš sniego pusnies – liepsna pliūptelėjo iš variklio skyriaus.
Trečiadienio rytą mažeikiškiai ugniagesiai gelbėtojai du kartus vyko į Viekšnius ir Naikius, tačiau jų paslaugų neprireikė: abiem atvejais kaminuose degė suodys, pareigūnų ekipažai pusvalandį pabudėjo incidentų vietose ir grįžo į būstinę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto