Automobilių ir žvėrių susidūrimai nesiliauja

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ši darbo savaitė keliuose buvo palyginti rami – pareigūnai užfiksavo vieną avariją, sulaikytas tik vienas neblaivus vairuotojas.


Prieš automobilį – kiškis 

Avariją, po kurios vairuotojui teko kviesti  policijos pareigūnus, įvyko penktadienio rytą kelyje Mažeikiai-Skuodas. 
Kaip paaiškinime teigė automobilio „Toyota Avensis“ vairuotojas P. S., apie septintą valandą ryto tiesiame kelio ruože, jam neviršijant leistino greičio, į važiuojamąją dalį priešais transporto priemonę staiga išbėgo kiškis. Susidūrimo išvengti nepavyko – išdužo automobilio žibintas, sugadintas bamperis, o gyvūnas nugaišo.
Tai jau ketvirtas miško gyvūnas, žuvęs rajono keliuose šį mėnesį – be kiškio, į avarijas dar pateko ir nugaišo dvi stirnos bei šernas.
„Žvėrys naktimis išeina į palaukes, o rytmečiais grįžta į miškus ir kerta kelius. Dabar ilgesnis tamsusis paros laikas, žibintai juos išbaido, todėl ir įvyksta susidūrimai, besibaigiantys apgadintais automobiliais ir žvėrių žūtimi. Vienintelis „receptas“, kaip išvengti tokių situacijų, – tamsiu paros metu pasirinkti tokį važiavimo greitį, kad, staiga atsiradus ant kelio kliūčiai, mašiną būtų galima sustabdyti“, – patarė rajono aplinkos apsaugos agentūros vedėjas Nilius Kupliauskas.


Važiavo pasivaišinęs alumi 

Tą patį rytą Mažeikių mikrorajono centre – Žemaitijos ir Draugystės gatvių sankryžoje, į pareigūnų rankas pakliuvo kelių eismo taisyklių visiškai nesilaikęs, po trijų dienų 27-ąjį gimtadienį švęsiantis skuodiškis R. A. 
Po trijų ryto mieste budėjusio policijos ekipažo dėmesį patraukė įtartinai važiuojantis automobilis „VW Golf“. Sustabdžius vairuotojas negalėjo pateikti jokių dokumentų: nei vairuotojo pažymėjimo (jo nėra įgijęs), nei techninės apžiūros talono (automobilis jos neperėjęs), transporto priemonė nedrausta ir net neįregistruota.
Skuodiškis pareigūnus tikino išgėręs tik tris bokalus alaus. Jam nustatytos 1,09 promilės alkoholio.
Už visus pažeidimus jaunam vyrui gresia bauda nuo 4000 iki 5000 litų arba administracinis areštas nuo 20 iki 30 parų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto