Automobilių plovykla – vietoj parapijos pastatų

Parapijai pagal panaudos sutartį perleistame sklype veikia privačios bendrovės savitarnos plovykla. Vaivos SOVAITĖS nuotr.

Antikorupcijos komisija pradėjo nagrinėti klausimą dėl sandorių tarp valstybinių institucijų – bažnyčios ir privačios bendrovės.
Į komisiją kreipęsis mažeikiškis Virginijus Sungaila paprašė išsiaiškinti dėl korupcijos, ar nėra jos požymių. 2004 metais pagal panaudos sutartį, tai yra neatlygtinai, Mažeikių Švč. Jėzaus Širdies parapijai buvo išnuomotas 21 aro žemės sklypas. Po kurio laiko jis perėjo privačiai bendrovei ir šiuo metu jame stovi savitarnos automobilių plovykla, nors šis sklypas parapijai išnuomotas 25 metams visuomenės paskirties objektams.
Antikorupcijos komisija nutarė kreiptis į institucijas, kurios dalyvavo žemės nuomos sandoryje, ir paprašyti pateikti su tuo sklypu susijusius dokumentus. Juos įvertinus, bus sprendžiama, ar pradėti tyrimą.

7 Atsakymai į “Automobilių plovykla – vietoj parapijos pastatų”

 1. shiusha parašė:

  Plovyklai tokioje reprezentacineje miesto vietoje ne vieta. Nebus sunku demontuoti

 2. as parašė:

  panasi situacija ir ETG buvusios gamyklos pastate (šalia buvusio pašto)- savivaldybei priklausančiame pastate atidarytas servizas . pastato sienose padaryti langai, vartai. gal kas pasidomėtų ar savivaldybės pastate privati bendrovė tokias rekonstrukcijas legaliai daro?

 3. elytaz parašė:

  klebonėlis plauna dvatkoms smegenis,kad iš jų išvilioti pensijas,kažkas plauna auto,kad blizgėtų.Konkurencija.

 4. Pilietis parašė:

  Kokį dar šūdą malt? Žmogus kelia į viešumą galimai korupcinius veiksmus. Kažkas aferas daro, bet pas mus liaudžiai svarbiausia, kad mašiną yra kur nusiplaut, tai galima ir akis užmerkt. Dėl tokių kaip jūs šūde ir gyvenam…

 5. Nu jo parašė:

  Ir vėl Sungaila…. Kam tos parapijos namų? turi didelę bažnyčią mikrorajone su miegamais. senamiesty taip pat yra. O čia dabar bent mašiną nusiplaut gali vietoj to kad stovėtų laukas šunim šikint. Su Circle K durnio vietoj liko, dabar vėl bando kažkokį šūdą malt..

 6. Tas pats parašė:

  Taigi vėl Garbės pilietis Šv. Zenonas… Šlovė tau PINIGĖLI!!!

 7. Skaitytoja parašė:

  Ar nesuklydot? Kaip senamiestyje esanti bažnyčia turėjo sklypą mikrorajone, gal čia kalba apie naująją bažnyčią, kuri ketino pastatyti parapijos namus?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto