Automobilių ralis vėl sugrįžo į Viekšnius

Kaip ir 2018 metais, Viekšnių apylinkėse gaudė automobiliai, sportininkai kovojo dėl sekundžių greičio ruožuose. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Po trejų metų pertraukos į Viekšnių apylinkes rinkosi automobilių sporto entuziastai – penktadienį ir šeštadienį čia vyko Lietuvos automobilių ralio čempionato antrasis etapas „Orlen Lietuva Rally 2021“.
Iš Mažeikių automobilių sporto klubo (ASK) šiame ralio etape varžėsi keturi ekipažai, finišavo du.

Kamavo karštis

Viekšnių apylinkėse jau daugelį metų vykusios lenktynės būdavo įtraukiamos į Lietuvos ir Latvijos ralio sprinto čempionatų tvarkaraščius, šiuose renginiuose techniką bandydavo ir nemažai elitinių šių šalių ralio ekipažų.
Pernai turėjusios vykti lenktynės buvo atšauktos dėl pandemijos, o šiemet ralis į mūsų rajoną sugrįžo įgijęs solidų rėmėją – jį parėmė AB „ORLEN Lietuva“, tad šis čempionato etapas buvo pavadintas bendrovės vardu.
Į Akmenės, Mažeikių ir Viekšnių apylinkėse šeštadienį vykusį ralį suvažiavo 68 lenktynininkai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos ir Ukrainos. Jie turėjo įveikti 14 greičio ruožų, kurių bendras ilgis – daugiau nei 100 kilometrų.
Mažeikių ASK vadovas Vitalijus Plastininas „Santarvei“ sakė: „Dėl įvairiausių priežasčių lenktynių nebaigė 22 ekipažai, tačiau svarbiausia, kad pavyko surengti visus keturiolika važiavimų, kai, pavyzdžiui, Žemaitijos ralio metu teko atsisakyti dviejų etapų. Sportininkus veikė ir kaitra – lenktynių metu automobiliuose buvo septyniasdešimt laipsnių karščio“.
Komandinėje įskaitoje Mažeikių ASK iškovojo trečią vietą.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

3 Atsakymai į “Automobilių ralis vėl sugrįžo į Viekšnius”

  1. petras parašė:

    organizatoriam, dalyviam, ir leidimus davusym valdziazmogiam siupeles i dontis i daba pat eit keliu tvarkyte… ralista atsirada mata…. pas mumis kaimus tokiu ralistu irgi netrukst bet prisiderb bent sutvarka ku priderbe o tei mata dar prizus gaun

  2. Anonimas parašė:

    kas dabar kelius tvarkys?

  3. Anonimas parašė:

    pidarai mano kaciuka nudauze… zudikai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto