Automobilių vagys ir toliau renkasi „pasatus“

Kriminalistai neatmeta galimybės, kad Mažeikiuose siaučia kita mašinvagių gauja. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Nors policija sulaikė vagišių trijulę, automobilių vagystės Mažeikiuose nesiliauja: pirmadienio naktį pavogtas dar vienas automobilis – ir vėl vokiškas „VW Passat“.

Visus pavyko rasti

1989 metų laidos „VW Passat“ buvo pagrobtas iš Draugystės gatvės aštuntojo namo kiemo aikštelės. Kaip ir ankstesniais atvejais, tokio senumo transporto priemonėje signalizacija nebuvo įrengta, „slapuko“ taip pat nebuvo.
Tai jau šeštas tos pačios markės automobilis, šiemet pavagiamas mūsų mieste. Ankstesni penki buvo rasti, paskutinis, kovo 25-ąją pavogtas iš Pavasario gatvės 23-iojo namo kiemo, aptiktas šiomis dienomis. Transporto priemonę vagys paliko Viekšnių gatvėje, įvarę į krūmus.

Dar viena vagių gauja?

Praėjusią savaitę rajono kriminalistai sulaikė tris automobilius vogusius asmenis, vienas iš kurių – Latvijos pilietis. Vienas iš trijulės buvo paleistas, kitas uždarytas dešimčiai parų, o Latvijos pilietį belangėje nuspręsta laikyti du mėnesius.
Kriminalistai neatmeta galimybės, kad Mažeikiuose siaučia kita mašinvagių gauja, todėl ragina gyventojus, palikus savo automobilį nakčiai nesaugomoje aikštelėje, imtis bent minimalių apsaugos priemonių.

Pavogė akumuliatorių

Pirmadienio rytą pastebėta, kad apvogtas automobilis „Audi 80“, naktį stovėjęs Tyliosios gatvės 24-ojo namo kieme.
Išdaužus priekinių durelių stiklą ir patekus į saloną, buvo atidarytas kapotas ir pavogtas akumuliatorius. Padarytą žalą mašinos savininkas įvertino trimis šimtais litų.

2 Atsakymai į “Automobilių vagys ir toliau renkasi „pasatus“”

  1. vn parašė:

    ko is ju reik noret,jei valanda skambini,ir niekas neatsako….

  2. kestas parašė:

    kad ka ta policija, tiek reklamos, kad kinologus turi… tai ko neatvaro… ant svieziu jug duotu suniui pedsakus tuoj atsektu, bet , ai geriau dokumentus suforminam ir ramu…. gal tokia valdzios valia… tuos apgadintus pasatus zmones i lauzynus paskui atiduoda…. ir miestas svaresnis…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto