Automobilių vagys neįvertino savo galimybių

Vagišiai rinkosi automobilius be signalizacijos, išdraskė užvedimo spynelės laidus, tačiau pajudėti jiems nepavyko. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienio naktį Mažeikiuose siautėjo neblaivių mašinvagių trijulė, kuri pavogė du automobilius. Įsismarkavusius jaunuolius sustabdė avarija.

Ne visi bandymai sėkmingi

Penktadienio rytą pastebėta, kad vagys kėsinosi pagrobti Pavasario ir Pavenčių gatvėse  nesaugomose aikštelėse paliktus automobilius „VW Golf“.
Abiem atvejais vagišiai rinkosi automobilius be signalizacijos, išdraskė užvedimo spynelės laidus, tačiau pajudėti jiems nepavyko.
Vis dėlto vieną „VW Golf“, stovėjusį prie namo Pavenčių gatvėje, vagišiams užvesti pavyko. Penktadienio vakarą ši mašina sukėlė avariją viename iš Taikos gatvės kiemų. Praeiviai sulaikė du neblaivius jos keleivius: aštuoniolikmetį M. K. ir šešiolikmetį J. B., o vogto automobilio vairuotojui pavyko pasprukti.

Organizatorius – žinomas asmuo

Pareigūnams tiriant šios trijulės „žygdarbius“, sužinota, kad ketvirtadienio naktį jie spėjo pavogti ir automobilį „VW Transporter“, stovėjusį prie Pavasario gatvės aštuonioliktojo namo.
UAB „Domino projektai“ priklausanti transporto priemonė vagišių dėmesį patraukė tuo, kad joje buvo metalo, nemažai dyzelino, be to, ir durelės gerai neužsirakino.
Mašina buvo pavogta ir paslėpta Senkelio gatvės garažų masyvuose. Sekmadienį viename iš garažų kriminalistai aptiko apgadintą „transporterį“.
Pasak policijos pareigūnų, visi trys mašinų vagystėmis įtariami asmenys jiems yra gerai žinomi. Nuo kriminalistų besislapstantis vagysčių iniciatorius, kuris yra keleriais metais už savo bendrus vyresnis, jau buvo teistas už mašinų vagystes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto