Automobiliui kelią pastojo stirna

Per praėjusius metus mūsų rajone per susidūrimus su transporto priemonėmis žuvo dvidešimt miško gyvūnų. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Jau antra savaitė iš eilės rajono kelių policijos poskyrio pareigūnai užregistruoja po avariją, kai automobilis susiduria su miško žvėrimi. Abi šios avarijos įvyko tuose kelio ruožuose, kuriuose nėra įrengta įspėjamųjų ženklų apie ant kelio galinčius išbėgti miško žvėris. 

Praėjusį trečiadienį kelyje Mažeikiai–Laižuva su briedžiu susidūrė vyriškio vairuojamas „Chevrolet“. Avarija miško gyvūnui baigėsi laimingai, o automobilis buvo gerokai apgadintas.
Antradienį susidūrimas su stirna užfiksuotas apie pirmą valandą nakties kelyje Užventis–Tryškiai. „VW Passat“, kurį vairavo 59-erių metų L. K., susidūrė su stirna: mašina buvo apgadinta, o miško gyvūnas žuvo. Po avarijos apie stirnos žūtį aktą surašė ir gyvūną pasiėmė medžioklės plotų naudotojai – Viekšnių medžiotojų būrelio atstovai.
Aplinkosaugininkai informavo, kad tą pačią dieną gautas pranešimas, jog Balėnuose prie kelio aptiktas parblokštas stirniukas.
Nuo birželio pabaigos iki rugpjūčio vyksta stirninų ruja, jie tampa neatsargūs, todėl vairuotojams, važiuojantiems miškingais kelio ruožais, nors ir nėra įspėjamojo ženklo apie miško žvėris kelyje, patariama važiuoti tokiu greičiu, kad spėtų sustabdyti automobilį netikėtai į kelią išbėgus žvėriui.
Per praėjusius metus mūsų rajone per susidūrimus su transporto priemonėmis žuvo dvidešimt miško gyvūnų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto