Automobiliui kelią pastojo tvora ir tujos

Kelionė be vairuotojo pažymėjimo gali kainuoti nuo tūkstančio iki pusantro tūkstančio litų arba administraciniu areštu. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Penktadienio naktį S. Nėries gatvės 35-ojo namo gyventojus sutrikdė duslus trenksmas. Išėję į kiemą jie pamatė, kad į namo tvorą ir aplink augančias tujas trenkėsi automobilis „BMW 530“.

Kaltininkas dar neaiškus

Automobilis po smūgio sugebėjo pavažiuoti ir įsuko į tos pačios gatvės kito namo kiemą.
Atvykusius policijos pareigūnus pasitiko iš namo išėjęs jaunuolis. Tačiau jis patikino nežinąs, iš kur kieme atsirado automobilis, ir daugiau nieko nepaaiškinęs, užsirakino name.
Policininkai išsiaiškino, kad automobilis priklauso Saulės skersgatvio gyventojui. Aiškinamasi, kas jį vairavo.

Brangi kelionė namo

Sekmadienio vakarą, norėdami patikrinti dokumentus, policijos pareigūnai V. Kudirkos gatvėje sustabdė automobilį „Audi 80“. Jį vairavęs 37-erių metų Laižuvos gyventojas E. Š. vairuotojo pažymėjimo negalėjo pateikti. Patikrinus duomenų bazėje, paaiškėjo, kad vyriškis jo net nėra įgijęs. Laižuviškis pareigūnams aiškinosi automobilį pasiėmęs dėl to, kad reikėję kuo nors parvažiuoti namo. Kelionė be vairuotojo pažymėjimo jam gali kainuoti nuo tūkstančio iki pusantro tūkstančio litų arba administraciniu areštu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto