Avariją sukėlė neblaivus vairuotojas

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienio vakarą dar vienas Mažeikių rajono gyventojas papildė vairuotojų, kuriems pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl vairavimo neblaiviam, sąrašą.

Apie pusę vienuoliktos vakaro Gyvoliuose važiuodamas atbulas automobilis „Peugeot 307“ atsitrenkė į stovėjusį automobilį BMW.

Įprastai tokiais atvejais avarijos dalyviai surašo eismo įvykio deklaracijas, tačiau šį kartą gyventojams kilo įtarimų, kad avarijos kaltininkas yra neblaivus, ir buvo iškviestas Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnų ekipažas. Įtarimai pasitvirtino – mašiną vairavusiam 25-erių metų vairuotojui nustatytas 2,58 promilės girtumas. Be to, paaiškėjo, kad jis neturi vairuotojo pažymėjimo.

Birželį tai pirmasis vairuotojas mūsų rajone, kurio girtumas viršijo pusantros promilės ir kuriam dėl šios priežasties pradėtas ikiteisminis tyrimas. Gegužę tokių vairuotojų buvo trys. Iš viso nuo metų pradžios jau 18 vairuotojų Mažeikių rajone pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl to, kad jie vairavo būdami neblaivūs, pernai per tą patį laikotarpį tokių tyrimų buvo 25.

6 Atsakymai į “Avariją sukėlė neblaivus vairuotojas”

 1. Anonimas parašė:

  reikia ji siusti i ukraina kariauti,kartu su minedu

  1. Anonimui parašė:

   Ten tokios šiukšlės nereikalingos.

 2. Vietinis parašė:

  Nusipirks kokią lupeną už 300 € ir toliau važinėsis girtas su apykoje.Daug tokių prisiveisė.

  1. Gintautas Liutkus parašė:

   o ka daryti? juk ne visi gali nusipirkti auto uz 30K , toks gyvenimas..

   1. abc parašė:

    O kam tokiems pirkti geresnę? Vis tiek už tokias prišvilptas promiles atims,be to,baudos gerokai didesnės.svarbu,kad būtų dūmijanti BMW su priklijuotais M lipdukais .

   2. Anonimas parašė:

    Mažiau gertų, geresnę mašiną įpirktų!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto