Avarijoje nukentėjo moteris, stovėjusi prie mašinos

Nuotrauka iš Policijos archyvo

Trečiadienį Renavo gyvenvietėje įvyko avarija, per kurią nukentėjo moteris.
Pirminiais policijos duomenimis, apie puse aštuonių ryto šioje gyvenvietėje automobilio „VW Passat“ nesuvaldė 24-erių metų P. N. Jo vairuojama mašina išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir trenkėsi į šalikelėje stovėjusį tos pačios markės automobilį.
Per susidūrimą nukentėjo šalia automobilio stovėjusi rajono gyventoja, kuri buvo išvežta į Mažeikių ligoninės priėmimo skyrių.
Kaip paaiškėjo, avarijos kaltininkas buvo neblaivus – jam nustatytas 0,9 promilės girtumas. Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Dar viena avarija trečiadienį įvyko aštuntą valandą vakaro Skuodo gatvėje. Automobilio „VW Golf“ vairuotojas nesilaikė saugaus atstumo ir, nespėjęs sustabdyti, trenkėsi į ta pačia kryptimi važiavusią „Opel Meriva“. Nuo smūgio „opelis“ nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į apšvietimo stulpą. Tuo avarija nesibaigė: mašina, atšokusi nuo stulpo, kliudė netoliese stovėjusią „Audi A4“.
Po avarijos jos kaltininkas iš įvykio vietos nuvažiavo. Nors „golfas“ yra jau išregistruotas, tačiau policijos pareigūnai nustatė, kam automobilis priklauso. Į namus, esančius sodų bendrijoje „Šaltinėlis“, pareigūnų trečiadienio vakarą niekas neįleido. Įvykis tiriamas.

One Reply to “Avarijoje nukentėjo moteris, stovėjusi prie mašinos”

  1. Donatas parašė:

    Kazi ar patrauklus buvo tas su passatu,kur pripute 0.90.?:)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*