Avarijoje sužeistos dvi keleivės

Tai pirmoji įskaitinė avarija rugpjūčio mėnesį, jos aplinkybėms nustatyti rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas. Jono STRAZDAUSKO nuotr.

Šeštadienio popietę kelyje už Tirkšlių įvyko avarija, per kurią buvo sužeistos dvi moterys.

Aiškinasi avarijos aplinkybes

Po penkioliktos valandos nutikęs eismo įvykis užregistruotas kelyje Mažeikiai–Plungė–Tauragė, už Tirkšlių vienuoliktajame kilometre. Šioje kelio atkarpoje susidūrė du automobiliai „Audi 80“. Po įvykio į Mažeikių ligoninės priėmimo skyrių medikai dėl sužalojimų išvežė dvi keleives – mažeikiškę 78-erių metų J. P. bei dvidešimčia metų jaunesnę šiaulietę A. J.
Tai pirmoji įskaitinė avarija rugpjūčio mėnesį, jos aplinkybėms nustatyti rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Beveik tuo pačiu metu iš parduotuvės „Norfa“, esančios Naftininkų gatvėje, išėjusi vairuotoja pamatė, jog už jos automobilio „Mitsubishi Carisma“ valytuvų užkištas raštelis su žodžiais „Įkalė“ ir automobilio „Audi 100“ valstybinių numerių duomenys. Apžiūrėjusi savo mašiną, moteris Įsitikino: apgadintas galinis sparnas ir durelės.
Duomenų bazėje policijos pareigūnai nustatė, kad „audinė“ priklauso vienam Ventos gatvės gyventojui, tačiau savaitgalį pastarojo nepavyko rasti namuose, todėl šis eismo įvykis vis dar tiriamas.

Kelionė iš degalinės nutrūko

Praėjusį savaitgalį pareigūnai įvardijo kaip vieną iš ramiausių – per tris dienas sulaikytas tik vienas neblaivus vairuotojas.
Sekmadienio popietę Bendrasis pagalbos centras gavo pranešimą, kad iš degalinės, esančios Skuodo gatvėje,  išvažiavo automobilis „Peugeot 406“ ir pasuko Troškučių kaimo link. Automobilio  vairuotojas skambinusiajam atrodė girtas. Budintis policijos ekipažas minėtą automobilį pavijo  sodų bendrijos „Šaltinėlis“ gatvių sankryžoje. Įtarimai pasitvirtino – 23-ejų metų vairavimo stažą turintis Z. L. prisipažino gėręs alaus, jam nustatytas 3,22 promilės girtumas.
Kartu su juo važiavęs keleivis taip pat buvo neblaivus, automobiliu pasirūpinti jie negalėjo, todėl jis buvo nuvežtas į saugojimo aikštelę Kruciuose.
Nuo metų pradžios į policijos pareigūnų akiratį Mažeikių rajone jau pateko 122 neblaivūs vairuotojai ir kiti eismo dalyviai.

2 Atsakymai į “Avarijoje sužeistos dvi keleivės”

  1. o parašė:

    taip pat reikia padekoti pilieciui(ietei) kuris(i) uzrase automobilio nr kuris apgadino kita auto ir is ivykio vietos pabego.

  2. uz parašė:

    Saunuolis tas kuris neliko abejingas ir pranese apie stipriai neblaivu vairuotoja. taip pasielgdamas zmogus galbut uzkirto kelia nelaimei, o gal net ir kazkieno gyvybe isgelbejo…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto