Avarijos metu susižeidė keleivė

Nuotrauka iš redakcijoa archyvo

Paskutinėmis savaitės dienomis Mažeikių rajone registruota viena įskaitinė avarija, sužeista keleivė.
Pareigūnai pričiupo du neblaivius vairuotojus – vienas iš jų nesuvaldė automobilio.

Sužeista keleivė

Avarija, kurioje buvo sužeista keleivė, įvyko sekmadienį apie antrą valandą po pietų Žemaitijos gatvėje, ties dvyliktuoju namu.
Automobilį „Renault Safrane“ vairavęs V. M. nesilaikė saugaus atstumo ir atsitrenkė į priekyje važiavusią bei stabdžiusią „VW Jetta“.
Per avariją buvo sužalota šios mašinos keleivė R. P. Mažeikių ligoninėje moteriai suteikus pirmąją pagalbą, ji išleista gydytis ambulatoriškai.

Be pažymėjimo ir neblaivūs

Sekmadienį apie septintą valandą vakaro sodų bendrijos „Kurmaičiai“ Sodininkų gatvės gyventojai išgirdo didelį trenksmą ir pamatė, kaip automobilis „Renault Laguna“ trenkėsi į vieno sklypo tvorą. Atvykę policijos pareigūnai nustatė, kad mašinos vairuotojas R. N. yra neblaivus – jam nustatytas 2,73 promilės girtumas.
Vairuotojas atvykusiems pareigūnams teigė gėręs sidro, vairuotojo pažymėjimo pateikti jis negalėjo – dokumentas jau anksčiau iš šio eismo dalyvio yra atimtas.
Pusę devynių vakaro policiją pasiekė pranešimas, kad Užlieknėje važinėja galimai neblaivus vairuotojas –  žmonės matė, kaip jis miegojo prie mašinos vairo, po to pradėjo įtartinai manevruoti po gyvenvietę.
Pareigūnai minėtą automobilį „VW Golf“ sustabdė Medžialenkės pušyne. Įtarimai pasitvirtino – A. G. nustatytas 2,45 promilės girtumas.
Ir šis vairuotojas pažymėjimo pateikti negalėjo – dokumentas iš jo atimtas šiais metais. Už  pakartotinį nusižengimą, kad vairavo neblaivus, A. G. gresia ne tik piniginė bauda, bet ir mašinos konfiskavimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto