Avarijose nukentėjo gyvūnai

Savaitgalį į pareigūnų rankas pateko du neblaivūs vairuotojai. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Rajono kelių policijos poskyryje per pastarąsias tris dienas užfiksuotos trys avarijos, dviejose iš jų, susidūrę su automobiliu, žuvo šuo ir stirna.


Aiškinasi įvykio aplinkybes 

Ankstų šeštadienio rytą policijos pareigūnams buvo pranešta, kad prekybos centro „Maxima“ automobilių stovėjimo aikštelėje įvyko avarija – automobilis „Audi A6“, važiavęs atbuline eiga, trenkėsi į kitą tos pačios markės automobilį. Avarijos aplinkybės bei kas vairavo avariją sukėlusį automobilį tiriama. 
Sekmadienio vakarą avarija įvyko S. Nėries gatvėje, ties 34-uoju namu. Automobilis „Opel Vectra“, kurį vairavo L. L., partrenkė ir mirtinai sužalojo staiga į kelią išbėgusį šunį. Avarijos metu apgadinta ir transporto priemonė.
Pirmadienį apie penktą valandą ryto Mažeikių aplinkkelyje į važiuojamąją dalį išbėgo stirna. Miško žvėris buvo mirtinai traumuotas pravažiuojančio vilkiko „Volvo FM“, kurį vairavo telšiškis D. P. \


Koją pakišo alus 

Savaitgalį į pareigūnų rankas pateko du neblaivūs vairuotojai.
Penktadienio vakarą Skuodo gatvėje budėję pareigūnai sustabdė automobilį „Renault Laguna“. Įtarimai, kad jo vairuotojas 39-erių metų A. Š. yra neblaivus, pasitvirtino patikrinus alkoholio tikrintuvu – 21-erių metų vairavimo stažą turinčiam mažeikiškiui nustatytas 0,59 promilės girtumas. Policininkams pažeidėjas teigė, kad Panevėžyje išgėręs vieną skardinę alaus.
Šeštadienio vakarą Žemaitijos gatvėje buvo sustabdytas patikrinti automobilis „Mazda323“, kurį vairavo devyniolikmetis A. M. Vaikinui, kuris vairuotojo pažymėjimą įgijo tik prieš septynis mėnesius, nustatytas 1,5 promilės girtumas. Paaiškinime jis parašė, kad gėrė daug alaus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto