Avarijų kaltininkai iš įvykio vietos paspruko

Savaitgalį rajono kelių policijos poskyryje užregistruotos trys avarijos. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Savaitgalį rajono kelių policijos poskyryje užregistruotos trys avarijos. Policijos pareigūnams kol kas pavyko išaiškinti tik vieną kaltininką.

Po avarijos atsigėrė alaus

Sekmadienio rytą Viekšnių miestelio Bažnyčios gatvės septynioliktojo namo gyventojai pastebėjo, kad automobilis „Opel Omega“, važiavęs atbuline eiga, atsitrenkė į kieme stovėjusį „Mercedes Benz“ ir iš avarijos vietos nuvažiavo. Žmonės spėjo įsiminti avarijos kaltininko valstybinius numerius ir juos padiktavo atvykusiems kelių policininkams. Pastarieji duomenų bazėje nustatė mašinos savininką, kuris paaiškino transporto priemonę pardavęs Kapėnų gyventojai.
Atvykusi į įvykio vietą mašinos savininkė pareigūnams prisipažino, kad mašina naudojasi jos dvidešimtmetis sūnus Vaidas T. Jaunajam vairuotojui, kurio vairavimo stažas tik vieneri metai, buvo nustatytas 0,66 promilės girtumas.
Avarijos kaltininkas teisinosi pajutęs smūgį, išlipęs, penkias minutes palaukęs, tačiau niekas iš namo neišėjo. Vėliau draugo paprašęs, kad nustatytų apgadintos mašinos savininką, tačiau to padaryti nepavykę. Tada jis sėdęs į automobilį ir nuvažiavęs į Mažeikius, kur išgėręs butelį alaus.
Pasak policijos pareigūnų, ši aplinkybė nebus lengvinanti – Kelių eismo taisyklėse aiškiai pasakyta, kad alkoholio ar kitų psichiką veikiančių medžiagų negalima vartoti po eismo įvykio tol, kol nenustatytos jo aplinkybės.

Sedoje siautėjo visureigis

Tą pačią dieną policijai pranešta, kad po Sedos miestelį pavojingai važinėjasi visureigis „Toyota Land Cruiser“, kurio vairuotojas, liudininkų teigimu, visiškai girtas. J. Basanavičiaus gatvėje šis automobilis trenkėsi į šalikelėje stovėjusią „Audi 100“ ir ją apgadino. Po kurio laiko ta pati transporto priemonė prie parduotuvės vos nepartrenkė mažamečio vaiko.
Atskubėjęs policijos ekipažas apvažiavo Sedos apylinkes, tačiau pažeidėjas jau buvo spėjęs pasišalinti. Nustatyta, kad visureigis priklauso Žemaičių Kalvarijos gyventojui, jo apklausti ieško kaimyninio rajono policijos pareigūnai.
Penktadienio rytą P. Vileišio gatvėje nenustatytos markės sunkvežimis suko į kairę ir kliudė stovintį automobilį „VW Passat“. Po avarijos jos kaltininkas, nepranešęs policijai, nuvažiavo.
Per tris dienas į pareigūnų rankas įkliuvo tik vienintelė neblaivi vairuotoja. Sekmadienį prieš ketvirtą valandą ryto prie „Opel Astra“ vairo sėdėjusiai ir Žemaitijos gatvėje sustabdytai Aušrai B. buvo nustatytas lengvas – 0,46 promilės girtumas.

One Reply to “Avarijų kaltininkai iš įvykio vietos paspruko”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    Nepasiseke moteriskei ,tas pats kas blaiva 0,46 promilės girtumas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto