Avarijų kaltininkai vis dar linkę sprukti iš įvykio vietos

Pareigūnai pastebi, kad ne visi Mažeikių vairuotojai yra atsakingi. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Nepanorus užpildyti eismo įvykio deklaracijos, gali tekti mokėti tūkstantinę baudą ir keleriems metams netekti vairuotojo pažymėjimo.
Tokios nuobaudos gresia praėjusią savaitę iš avarijų vietų pasprukusiems vairuotojams.

Ventos gatvės 75-ojo namo kieme žmonės pastebėjo, kaip „Iveco“ markės automobilis, važiavęs atbuline eiga, nesilaikė saugios distancijos ir atsitrenkė į už jo stovėjusį „Mitsubishi Galant“. Po susidūrimo „Iveco“ vairuotojas nelaukė apgadintos mašinos savininko ir išvažiavo.
Kelių policijos poskyrio pareigūnai nustatė, kad avariją sukėlusi transporto priemonė priklauso vienai Mažeikių bendrovei. Tikslinama, kas ją vairavo, ir vairuotojas bus nubaustas. Neužpildžiusiam eismo įvykio deklaracijos vairuotojui gresia nemaži nemalonumai: už pasitraukimą iš avarijos vietos, su kuria vairuotojas yra susijęs, jam gresia bauda nuo trijų tūkstančių iki keturių tūkstančių litų su vairuotojo pažymėjimo atėmimu nuo trejų iki penkerių metų. Tuo tarpu neturintiesiems vairuotojo pažymėjimo gresia tik kišenės papurtymas ir nuo keturių tūkstančių iki penkių tūkstančių litų bauda.
Policija prašo atsiliepti liudininkus, kurie matė ketvirtadienio vakarą ties Draugystės gatvės penktuoju namu įvykusios avarijos aplinkybes. Nenustatytos markės automobilis iš šono kliudė stovėjusią „Mitsubishi Carisma“, vairuotojas nuvažiavo, policijai apie įvykį nepranešęs.

 

4 Atsakymai į “Avarijų kaltininkai vis dar linkę sprukti iš įvykio vietos”

 1. PO PIETŲ parašė:

  Negi būtina nurodyti giminystės ryšius, jei jie yra viso labo tik „pusbrolis“? Artimi giminės, kiek man žinoma, yra brolis, sesuo, sutuoktinis, vaikai, bet ne pusbrolis. Apskritai, iš kur žinoti visus savo pusbrolius ir pusseseres, jei ryšiai nepalaikomi?

  Tai dabar, kai milijonai Mažeikiuose plaukia neaišku kur, D.Šideikienę „užtarkuos“ už dalyvavimą posėdžiuose be jokių pasekmių Ranco naudai dėl Ranco turto, ir tai iš nežinojimo?

 2. PILIETIS parašė:

  Kažkaip „nutilo“aktyvumu pasižyminti tarybos narė Daiva Šideikienė.Ar tai nėra tas laikotarpis surištas su rytoj Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos svarstoma pačia Daiva už nenusišalinimą svarstant pusbrolio Sauliaus Ranco privačius interesus nuomojant savivaldybei priklausantį turtą(poliklinikoje esantį baseiną su priklausiniais ir Sauridai priklausantį dujotiekį senamiestyje?
  Įdomu bus sužinoti VTEK verdiktą po pietų tinklalapyje:www.vtek.lt

 3. achd parašė:

  „Tuo tarpu neturintiesiems vairuotojo pažymėjimo gresia tik kišenės papurtymas ir nuo keturių tūkstančių iki penkių tūkstančių litų bauda.“
  is didelio rasto iseita is krasto

 4. Apolinaras parašė:

  „Tikslinama, kas ją vairavo, ir vairuotojas bus nubaustas“ Labai, jau greitas žurnalistas nubausti vairuotoją, manau, kad visų pirma būtina nustatyti visas aplinkybes, o tik po nubausti, nereikia iš anksto nubausti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto