Avarijų priežastis – greitis ir neatidumas

Greitis ir neatidumas – tokios dvi šios savaitės pradžioje įvykusių keturių eismo nelaimių priežastys. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Greitis ir neatidumas – tokios dvi šios savaitės pradžioje įvykusių keturių eismo nelaimių priežastys. Du vairuotojai atsakomybės bandė išvengti, tačiau policijos pareigūnai juos nustatė.

Nepranešė policijai

Pirmadienio rytą avarija įvyko Liūdėnų kaime. „VW Golf“ vairavęs Skuodiškių kaimo gyventojas A. L. žvyrkelyje nepasirinko saugaus greičio ir nesuvaldė automobilio, nuvažiavo nuo kelio ir išvažinėjo pasėlius. Nors automobilis buvo stipriai apgadintas, kaltininkas nepranešė  policijai ir iš įvykio vietos pasišalino.
Tą patį vakarą panaši avarija įvyko Kušlėnų kaime. Sunkiasvorė „Scania“ tapo nevaldoma, nuvažiavo nuo kelio ir buvo apgadinta, vairuotojas V. J. apie įvykį policijos neinformavo.
Už pasitraukimą iš eismo įvykio vietos gresia bauda nuo trijų tūkstančių iki keturių tūkstančių litų su teisės vairuoti atėmimu nuo trejų iki penkerių metų.

Sužeista vairuotoja

Dvi avarijos, viena iš jų – įskaitinė, rajono kelių policijos poskyryje užfiksuotos antradienį.
Apie pusę septynių vakaro Tirkšliuose, Klevų ir Sodų gatvių sankryžoje  „Opel Signum“ vairavęs A. B., išvažiuodamas iš šalutinio kelio, nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio automobilio „Toyota Avensis“, kurį vairavo R. K. Avarijos metu sužeista šios transporto priemonės vairuotoja.
Po dešimties minučių kitas policijos ekipažas avariją  registravo Mažeikiuose, M. Valančiaus gatvėje. Automobiliu „Opel Zafira“ R. K. suko į kairę ir neįsitikino, kad jį tuo metu lenkė iš paskos važiavusi „Renault Laguna“. Per avariją apgadinti abu automobiliai.

Statistika neguodžianti

Kelių policijos poskyrio paskelbti septynių šių metų mėnesių eismo rodikliai mūsų rajone gerokai viršija analogiškus pernai metų šio laikotarpio rezultatus – pareigūnai įregistravo jau 127 eismo įvykius (keturiais daugiau nei per pernykščius septynis mėnesius), kuriuose žuvo penki žmonės, buvo sužeista penkiasdešimt (pernai per septynis mėnesius žuvo vienas, buvo sužeista keturiasdešimt žmonių).
Per šiuos metus sulaikyti 123 neblaivūs vairuotojai, iš viso už Kelių eismo taisyklių pažeidimus nubausta 2085 eismo dalyviai, tuo tarpu pernai šis skaičius iki rugpjūčio siekė tik kiek daugiau kaip 1600.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto