Avarijų priežastys – susidūrimas su gyvūnais

Spalį mūsų rajono keliuose tai jau ketvirtasis transporto priemonės susidūrimas su miško žvėrimis. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Ir toliau registruojamos avarijos, kilusios automobiliams susidūrus su laukiniais gyvūnais.

Mašina apgadinta

Šią savaitę šernas ir vėl pastojo kelią automobiliui – pastaruoju metu tokios avarijos mūsų rajone – ne retenybė. Šįkart per susidūrimą mašina buvo apgadinta, o gyvūnas nugaišo.
Trečiadienį apie septintą valandą ryto kelyje Mažeikiai–Tauragė išbandymą teko atlaikyti sediškio V. L. vairuojamai „Seat Ibiza“. Susidūrimas įvyko kelio ženklo „Laukiniai žvėrys“ galiojimo zonoje.
Spalį mūsų rajono keliuose tai jau ketvirtasis transporto priemonės susidūrimas su miško žvėrimis. Automobiliams kelią pastoję stirna ir du šernai buvo sužeisti ir po susidūrimo pabėgo, vienas šernas traumuotas mirtinai.

Gresia baudos

Iki penktadienio rajono keliuose šiemet buvo užregistruota dešimt miško žvėrių susidūrimų su automobiliais: septyni gyvūnai po avarijų nugaišo, žmonės, laimei, nenukentėjo.
Avarijose žuvo keturios stirnos ir trys šernai, net šešios avarijos įvyko kelio ženklo „Laukiniai gyvūnai“ galiojimo zonoje. Už tokį nusižengimą vairuotojams gresia bauda nuo 100 iki 200 litų arba vairuotojo pažymėjimo atėmimas nuo trijų iki šešių mėnesių.
Pernai per tą patį laikotarpį buvo užregistruota dvidešimt avarijų, kuriose figūravo miško žvėrys. Iš viso per praėjusius metus rajone susidūrimuose su automobiliais žuvo 32 žvėrys, užpernai – 22, 2009 metais – 25.

One Reply to “Avarijų priežastys – susidūrimas su gyvūnais”

  1. senas vairuotojas parašė:

    debilu istatymai,kokios gali buti baudos?Iseina taip ,pamatei zenkla“ Laukiniai zverys“ isjunk varikli ir stumkis masina kol pasibaiks galiojimo zona.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto