Avarijų sukėlėjai – neblaivūs eismo dalyviai

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Praėjusį šeštadienį policijos pareigūnai vieną po kitos registravo avarijas, kurių dalyviai buvo neblaivūs.

Nuvažiavo nuo kelio ir užmigo

Pirmasis įvykis tądien užfiksuotas tuoj po vidurnakčio – neblaivus (0,82 promilės alkoholio) 35-erių metų telšiškis T. J. buvo sustabdytas prie „Renault Laguna“ vairo Žemaitijos gatvėje, ties 28-uoju namu.
Vyriškis policininkams siūlė susitarti, bruko šimtą litų, tad dabar jo laukia ne tik bausmė už vairavimą neblaiviam, bet ir ikiteisminis tyrimas dėl bandymo papirkti policijos pareigūnus.
Apie trečią valandą policijos budėtojas gavo pranešimą, kad žiedinėje sankryžoje, kelyje Mažeikiai–Skuodas neišsiteko automobilis „Toyota Previa“.
Nuvykęs į įvykio vietą policijos ekipažas rado nuo kelio nuvažiavusį ir kelio šlaitą apgadinusį  automobilį. Jame miegojo 32-ejų metų S. M. Nors ir sėdėjo vairuotojo sėdynėje, pažadintas pareigūnams vyriškis tvirtino vairavęs ne jis. Mažeikiškiui nustatytas 1,60 promilės girtumas.

Apgadino tvorą ir automobilį

Apie dešimtą valandą liudininkai pastebėjo, kaip raudonos spalvos automobilis „VW Passat“ trenkėsi į Stoties ir Vydūno gatvių sankryžoje esančią tvorą, ją apgadino ir spruko iš avarijos vietos.
Po valandos Sedos ir Pavenčių gatvių sankryžoje stovėjęs tos pačios markės automobilis pradėjo riedėti atgal ir atsitrenkė į už jo stovėjusį „VW Sharan“.
Pastarojo vairuotojui kilo įtarimas, kad  avarijos kaltininkas yra neblaivus ir jis iškvietė policiją. Įtarimai pasitvirtino – 49-erių metų K. J. nustatytas 0,78 promilės girtumas, jis negalėjo pateikti vairuotojo pažymėjimo.

Neblaivus mopedo vairuotojas –  ligoninėje

Beveik tuo pačiu metu į Mažeikių ligoninę dėl blauzdos lūžimo buvo pristatytas neblaivus (1,50 promilės alkoholio) Tiškų kaimo gyventojas M. S. Jis pareigūnams prisipažino važiavęs mopedu „Delta“ ir apvirtęs.
Prieš pusę penkių vakaro Juodpelkio gatvėje automobilis „Ford Focus“ atsitrenkė į stovintį „VW Multivan“, po avarijos, palikęs atrakintą automobilį, vairuotojas pabėgo.
Pareigūnai daiktų dėtuvėje aptiko 22-ejų metų D. G. vairuotojo pažymėjimą. Nustatyta, kad mašina priklauso minėtam mažeikiškiui.
Automobilio salone jautėsi stiprus alkoholio kvapas, policijos pareigūnai šiuo metu ieško minėto vairuotojo.

Sulaikytas gimtadienį šventęs dviratininkas

Šeštadienio naktį, budėdami Buknaičiuose, policininkai pastebėjo be atšvaitų keliu vinguriuojantį dviratininką. Sustabdžius nustatyta, jog tai tądien 25-ąjį gimtadienį šventęs vietos gyventojas V. B. Jam nustatytas 2,53 promilės girtumas.
Sekmadienio vakarą avariją sukėlė net dvidešimties metų vairavimo stažą turinti mažeikiškė D. V. Laisvės gatvėje jos vairuojama „Nisan Primera“ tapo nevaldoma ir trenkėsi į kelio ženklą.
Atvykę pareigūnai moteriai nustatė 2,59 promilės girtumą.
Tai ne pirmas kartas, kai ši vairuotoja neblaivi sukelia avariją – 2008 metais tai nutiko Gamyklos gatvėje, už tai jai buvo skirta 4,6 tūkst. litų bauda ir dvejiems metams atimta teisė vairuoti.

One Reply to “Avarijų sukėlėjai – neblaivūs eismo dalyviai”

  1. kas kas parašė:

    ot bobelė duoda vaizdų :D

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto