Aviamodeliuotojai tarp prizininkų nepateko

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Mėnesį trukusios treniruotės bet kokiu oru jauniesiems mažeikiškiams aviamodelininkams nepadėjo – Valkininkuose vykusiose Lietuvos F3K sklandytuvų modelių varžybose jiems šiek tiek pritrūko iki prizininkų pakylos.

Varžybose, kuriose sklandytuvo modelis, neturintis variklio, iš rankos yra paleidžiamas į daugiau nei 50 metrų aukštį, o ten jau sklendžia gaudydamas kylančias oro sroves, Mažeikiams atstovavo Vaidotas Vaizgėla (jis iš mažeikiškių užėmė aukščiausią – penktą vietą), Remigijus Vilkas, Juozas Svirušis ir Vilius Gricius.
Mažeikių moksleivių techninės kūrybos centro aviamodeliavimo mokytojas Juozas Svirušis taip komentavo savo mokinių pasirodymą: „Ko mums pritrūko? Pirma, sportinės sėkmės, antra – brangesnės technikos. O ir varžovai buvo stiprūs – kovojome su sportininkais, kurie važiuoja ne tik į tarptautinius turnyrus, bet ir į pasaulio čempionatus. Jie mus lenkia ne tik geresniais modeliais, bet ir fizine jėga – savo sklandytuvą jie išmeta į septyniasdešimties metrų aukštį, kur daugiau oro srovių, kai mes vos viršijame penkiasdešimties metrų aukščio ribą“.
Mažeikiškiai yra pakviesti į šių varžybų žiemos čempionatą, o jaunieji centro auklėtiniai ruošiasi startui „Sparnų“ varžybose, kurios vyksta uždarose erdvėse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto