Baigėsi LKVL sezonas ir veteranų kovos

Nuotr. iš komandos archyvo

Baigėsi penkioliktasis Lietuvos krepšinio veteranų lygos (LKVL) čempionatas. Jame varžėsi ir dvi Mažeikių veteranų sporto klubo komandos. 

});

Apgailestavo dėl finalo

Čempionatas, kuriame komandos varžėsi aštuoniose amžiaus grupėse, prasidėjo praėjusių metų spalį. Iš pradžių buvo rungtyniaujama dviejų ratų sistema – kiekviena komanda prieš kiekvieną, o vėliau vyko finalo ketvertų kovos.

Mažeikiškių veteranų komanda, kuri rungtyniavo 55 metų ir vyresnių vyrų amžiaus grupėje, savo pogrupyje užėmė trečią vietą ir pateko į finalo ketvertą. Po itin atkaklios kovos mažeikiškiai 60:62 nusileido Panevėžio atstovams, o dvikovoje dėl trečios vietos rezultatu 63:56 įveikė marijampoliečius.

Komandos vadovas Algimantas Juodeikis „Santarvei“ sakė: „Dėl įvairių priežasčių į finalą išvykome tik septyniese. Vienas iš mūsų jau pirmų rungtynių pradžioje patyrė traumą ir iškrito iš rikiuotės, sunku buvo žaisti šešiese. Apmaudu, kad negalėjome kovoti dėl nugalėtojų vardo....

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto