Baikeriai apsiribojo Žemaitija

Tradicinę baikerių sezono atidarymo šventę šiemet apribojo karantinas. Nuotr. iš klubo archyvo

Savaitgalį sezoną atidarė Mažeikių baikerių klubų nariai. Tradicinės šventės neįvyko, buvo apsiribota nedidelėmis išvykomis.

Pandemija ir karantinas įnešė pokyčių į tradicinį baikerių atidarymo sezoną. „Ašvėne MCC“ klubo vadovas Eduardas Buta sakė: kadangi Klaipėdoje šiemet nevyko baikerių renginys, klubo nariai apsiribojo išvyka po Žemaitiją.
„Tradiciškai apie aštuoniasdešimt motociklininkų kolona pravažiavome miestą, po to sukome į Akmenę, po to – Tryškiai, Telšiai, Alsėdžiai, Plateliai, Mosėdis, Skuodas, Ylakiai, Seda… Sugrįžome į savo būstinę Šerkšnėnuose. Šį kartą prie mūsų jungėsi ne klubai, o pavieniai baikeriai, išlaikydami reikiamą atstumą“, – sakė klubo vadovas.
„Ašvėne MCC“ yra numatę gegužės 15 d. jungtis prie Žemaitijos regiono atstovų ir kolona vykti į „Didįjį šeimos gynimo maršą“ Vilniuje, liepos 13 d. pažymėti Žemaičių vienybės dieną. Jeigu bus draudžiami masiniai renginiai, tą dieną jie pažymės važiuodami motociklininkų kolona. Tikimasi, kad rugpjūtį įvyks baikerių renginiai Šventojoje, kitose šalies vietose, klubo nariai juose dalyvaus.
Ratą miesto gatvėmis apsuko ir baikerių klubų „Juodvarniai“ bei „Samogitian MC“ nariai. Po to pusšimčio motociklininkų kolona nuvyko į Varnius.
„Sustojome prie Lūkšto ežero. Čia atvyko dar kelių Žemaitijos regiono klubų baikeriai, šiek tiek pabendravome ir bendra kolona sugrįžome į Mažeikius“, – „Santarvei“ sakė „Juodvarnių“ klubo vadovas Vidmantas Lekstutis.

5 Atsakymai į “Baikeriai apsiribojo Žemaitija”

 1. Anonimas parašė:

  Gėda santarvei už visokių neadekvatų reklamą.

  1. Kiaušingalvis parašė:

   Aborto liekana

   1. :-) parašė:

    O kaip atrodo kiaušingalvis aborto liekana? Gal savo foto įdėtumėte, smalsu pažiūrėti :-)))

 2. Ona parašė:

  Pagarba Santarvės laikrščiui už teisinga informacija

 3. Aha parašė:

  Aha, aha, patys tie tikrieji reikiamo atstumo išlaikytojai. Gal tik protingesni esat už tuos, kurie ketvirtadienį į šeimų maršo repeticiją buvo susirinkę prie „Grūstės“, nes feisbukuose tiek nesipiarinot.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Rekomenduojami video