Balėnų miške sumedžiotas pirmasis vilkas

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Varomosios medžioklės metu savaitgalį mūsų rajone buvo nušautas vilkas. Balėniškiai medžiotojai, kurių būrelio teritorijoje jis buvo sumedžiotas, teigė pastebėję mažiausiai keturis šios rūšies miško žvėris.

Krito antru šūviu

Vienintelis šiais metais mūsų rajone sumedžiotas pilkis krito Balėnų miške, miško masyve, esančiame už sankryžos į Pievėnus ir Rubikus.
Balėnų būrelio medžiotojas pasakojo, kad vilkas išbėgo į laukymę varymo metu. Pirmuoju šūviu jo patiesti nepavyko, tik antru.
Tai buvo ne vienintelis vilkas, kuris išbėgo varymo metu, mažiausiai jų buvo keturi – Balėnų būrelio medžiotojai juos matė skirtingose vietose. Vieni šovė, bet nepataikė, kiti tik spėjo pamatyti.
Pirmasis šiemet mūsų rajone sumedžiotas vilkas buvo patinas, jo amžių padės nustatyti mėginiai, kuriuos medžiotojas pateikė laikydamasis visų taisyklių.

Vilkų netrūksta

Tai, kad šio būrelio teritorijoje tuomet „karaliavo“ vilkai, Balėnų būrelio medžiotojai sakė pastebėję varymo metu: iš miško išbėgo tik viena kita stirna. Galima buvo pastebėti tik stambių elnių ir briedžių pėdsakus, jauniklių – gerokai rečiau.
Po taiklaus šūvio, kai kiti vilkai nubėgo Telšių rajono miškų link, medžiotojai tikisi, kad žvėrys išsisklaidė ir ilgam paliko Balėnų apylinkes.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

3 Atsakymai į “Balėnų miške sumedžiotas pirmasis vilkas”

 1. parašė:

  Kai tavo vaiką, neduok dieve papjaus vilkas matysiu ką tada žudikais vadinsi.

  1. Wilkas parašė:

   Nebekliedek

 2. Žudikams parašė:

  Žudikai. Žus ir jūsų palikuonys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto