Balsavimas iš anksto – jau nuo antradienio

Alvyda Purauskytė pasidžiaugė, kad prieš šiuos rinkimus kandidatai labiau dirba su rinkėjais, rinkimų komisija skundų sulaukė nedaug. Vaivos SOVAITĖS nuotr. (iš redakcijos archyvo)

Rinkėjai, kurie kovo 5 d. neturės galimybių atvykti balsuoti į savo rinkimų apylinkę, gali tai padaryti balsavimo iš anksto dienomis bet kurioje savivaldybėje visoje Lietuvoje. Mažeikiuose iš anksto galima balsuoti Savivaldybės administracijos pastate.

});

Taip pat į balsavimo vietas dėl pagrįstų priežasčių negalintiems atvykti rinkėjams numatytas balsavimas specialiuosiuose punktuose bei rinkėjų namuose.

Mūsų aktyvumas rinkimuose labai svarbus. Mes patys nuspręsime, ką ketveriems metams deleguosime į mero postą, kokie politikai mums atstovaus Savivaldybės taryboje.

Balsuoti iš anksto – daugiau laiko

Rinkėjai, kurie dėl įvairių priežasčių negalės atvykti balsuoti savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose kovo 5 d., kviečiami pasinaudoti galimybe balsuoti savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose iki rinkimų dienos.
...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto