Balsiuose praūžė 3 prieš 3 krepšinio turnyras

Balsiuose vykusio „Orlen Lietuva“ 3 prieš 3 krepšinio turnyro prizininkai pasipuošė medaliais. Nuotr. iš MRKL archyvo

Pirmąjį rugsėjo savaitgalį krepšinio mylėtojai rinkosi Balsiuose, kur vyko „ORLEN Lietuva“ 3 prieš 3 krepšinio turnyras. Varžytis buvo galima keturiose vyrų amžiaus grupėse bei vienoje moterų. Renginį organizavo Mažeikių veteranų sporto klubas ir brokeris Martynas Bražas.

});

Turnyre dalyvavo 12 vyrų komandų, o moterų ekipos nepavyko sulipdyti. Čempionais tapo „Legendos“. Apie turnyrą puikiai atsiliepė jame dalyvavęs Mažeikių „M Basket-DELAMODE“ komandos žaidėjas Laurynas Andrijauskas.

„Labai gerai organizuotas turnyras, šeimyniškas priėmimas. Pasiruošimui duodu 10 balų. Jei tik bus galimybių ir laiko, tikrai sugrįšiu“, – „Santarvei“ kalbėjo krepšininkas.

Turnyro organizatorius M. Bražas akcentavo: šventė buvo surengta tam, kad žmonės aktyviau praleistų laisvalaikį, daugiau judėtų, taip pat ir bendrautų bei pasimėgautų mūsų šalies antrąja religija – krepšiniu. Po varžybų visi...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto