Balsuokime už tirkšliškių iniciatyvą!

Nuotr. iš bendruomenės archyvo

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ pradeda antrąjį bendruomenių projektų atrankos etapą iniciatyvų konkurse „Mes – bendruomenė“.
Visi norintieji kviečiami balsuoti už į antrąjį konkurso etapą patekusius 30 finalininkų, kurių idėjoms išpildyti „Maxima“ šiemet skirs 120 tūkst. eurų.

Tarp finalininkų – mūsų rajono Tirkšlių seniūnijos bendruomenė ir jos iniciatyva PALIKIM ATEITIES KARTOMS – ŠVARIĄ APLINKĄ.

Finalininkus rinko iš 200 iniciatyvų

Konkurso organizatoriai informuoja: geriausi projektai bus išrinkti antrajame etape susumavus išorės ekspertų, „Maxima“ komisijos ir viešojo internetinio balsavimo rezultatus.

Šiame etape paraiškos bus vertinamos komisijos, sudarytos iš „Maximos“ atstovų, ir visuomenės, kuri gali balsuoti internetu.

Į finalą patekusius bendruomenių projektus galima rasti ir palaikyti čia https://maxima.lt/mes-bendruomene/balsavimas

Už projektą balsuoti galima vieną kartą per dieną. Balsavimas vyks iki gegužės 10 d.

Kiekviena atrinkta bendruomenė projektui finansuoti galės gauti iki 10 tūkst. eurų, „Mes – bendruomenė“ programos lėšomis gali būti finansuojama iki 70 proc. visos projekto vertės.

Šiais metais paraiškas iniciatyvų konkurse pateikė daugiau nei 200 bendruomenių iš visos Lietuvos. Pirmajame vertinimo etape sudarytas trumpasis laimėtojų sąrašas – visos gautos paraiškos buvo patikrintos ir įvertintos išorės ekspertų pagal jų profesines kompetencijas, konkurso prioritetines sritis bei formalius reikalavimus.

Tirkšlių seniūnijos bendruomenės iniciatyva

Tarp 30 konkurso finalininkų yra pristatytamūsų rajono Tirkšlių seniūnijos bendruomenės iniciatyva PALIKIM ATEITIES KARTOMS – ŠVARIĄ APLINKĄ.

„Skatinsime gyventojus neišmesti plastiko atliekų, o atiduoti jas perdirbti, kadangi rūšiavimas padeda saugoti mūsų gamtinius išteklius. Antrinės plastiko atliekos yra ne tik pigesnis ir ekologiškesnis būdas naujam produktui pagaminti, bet taip pat jų tinkamas naudojimas ir perdirbimas prisideda prie to, kokią aplinką paliksime ateities kartoms.

Pastebėjome, kad požiūris į plastiko atliekų tvarkymą, elektros ir elektroninės įrangos bei baterijų atliekų nemaišymas su buitinėmis atliekomis keičiasi ir visuomenei rūpi, kokioje aplinkoje gyvename“, – teigiama iniciatyvos pristatyme.

Tirkšlių seniūnijos bendruomenei vykdyti projektą padės įmonės, kurios tiesiogiai dirba su antrinėmis žaliavomis: UAB „Plastena“, Jarubaičių sąvartyno kolektyvas, ekologinis biologinis ūkis iš Platelių bei Tirkšlių seniūnijos gyventojai.
Asta ŠILAITYTĖ

2 Atsakymai į “Balsuokime už tirkšliškių iniciatyvą!”

  1. Urbonas parašė:

    Tirkšliai tikrai verti prizo .Graži gyvenvietė, tvarkosi žmonės .Reta tokių miestelių.

  2. jo labai aktyvūs :) parašė:

    matosi, kad mažeikiškiai labai aktyviai balsuoja, klausimas, kodėl patys tirkšliškiai nebalsuoja… 20 balsų… wau :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto