„Baltic bioenergy“ – ant bankroto slenksčio

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Mažeikiuose įsikūrusios bendrovės „Baltic bioenergy“ darbuotojai niekaip negali atgauti savo uždirbtų pinigų. Jie įtaria įmonės vadovą, Danijos pilietį Michaelį Nordamą galimai neteisėtais sandoriais ir ruošiasi kreiptis į Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybą.
Į teisėsaugos institucijas ketina kreiptis ir „Sodros“ padalinio vadovė.

Sausio pradžioje „Santarvė“ rašė apie tai, kad biokurą (granules iš medienos pjuvenų) gaminančios bendrovės „Baltic bioenergy“ darbuotojai atlyginimų negauna jau nuo praėjusių metų spalio.
Praėjo daugiau nei pusė mėnesio, tačiau situacija įmonėje nepasikeitė.
Įvyko keli „Baltic bioenergy“ darbuotojų susirinkimai, bandyta kalbėtis su vadovu, tačiau derybos apčiuopiamų rezultatų nedavė.
Kaip teigia danų kapitalo įmonėje dirbantys žmonės (praėjusių metų gruodžio 1 d. šioje bendrovėje iš viso dirbo 23 asmenys), jų vadovai darbuotojus maitina pažadais.
Darbuotojai teigia sužinoję tik tiek: įmonę yra ruošiamasi išnuomoti ir jie turės dirbti naujiems šeimininkams.

Plačiau apie tai skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

7 Atsakymai į “„Baltic bioenergy“ – ant bankroto slenksčio”

 1. idomu parašė:

  kas yra kaltas kai dirbi negaudamas atlygio?:) Yra sutartis,padirbai savaite ar menesi,negavai atlygio ir viso gero,i teisma eini.

 2. Jonis to ubagu advokatams parašė:

  Kam man moket dar uz laikrasti jeigu as moku uz interneta?Ir kodel man santarves ubagai nemoka kai as atidarydamas ju internetine reklama matau kitas reklamas uz kuria santarve ima pinigus? Ir be to gal as kaime gyvenu ir kiosku nera salia ,o tiems kurie nezino paaiskinu kad internetas tam ir duotas kas taupyt miskus ,gamta ir t.t.o nai zmogus nori pateisinti savo nesamones tai ir atranda aibe pasiteisinimu ,kazi kas sito ubagyno savininkas?Ir ponai advokataunantys parodykit dar kita toki anonsini reklamini leidini ant svieto….

 3. koniui parašė:

  tai čiuožk prie bažnyčios ir tupėk, jei neišgali laikraščio benusipirkti.

 4. pasiseke parašė:

  gera imone buvo,laiku atleido ir iseitines dar gavau,,,,

 5. Patys kalti parašė:

  Jei dirbat už ačiū, tai ir dirbkit. Koks gali būti debilas nuo spalio mėn. dirbti be užmokesčio. Ko patys norit, tą ir gaunat, ir nereikia čia nieko kaltinti. Negavai atlyginimo už vieną mėnesį, tai eik lauk iš tokios įmonės, nes nieko gero jau nebebus. Nejaugi esate tokios avinų bandos, kad nesuprantate, kad jus išdurinėja ir niekada tų savo uždirbtų pinigų nematysite.

 6. Jonis parašė:

  Santarve amzinai prie bankroto ,negi nesimato net straipsniu nebeisgali darasyt apsiriboja tik reklama ,santarviskiai prie baznycios pelninga vieta yra …..nu jus mane supratot..

 7. ir vel parašė:

  nuo spalio negauna atlygio,bet dirba….po to gal badaus,kaip prie kompresoriu kazkada?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto