„Baltic voice 2014“ pagrindinis prizas atiteko estei

Vaidoto BALZERIO nuotrauka

Savaitgalį Juodkrantėje vykusio mažeikiškių organizuojamo antrojo  tarptautinio vaikų ir jaunimo muzikos festivalio-konkurso „Baltic Voice 2014“ pagrindinis prizas – „Grand prix“ – iškeliavo į Estiją – jį laimėjo vienuolikmetė Alika Milova.

Atliko po dvi dainas

Per dvi dienas Juodkrantės Liudviko Rėzos kultūros centro Vasaros estradoje pasirodė daugiau nei 200 atlikėjų iš 12 šalių nuo 6 iki 23 metų. Konkursantai solistai pagal amžių buvo suskirstyti į šešias grupes, ansambliai – į tris.
Pirmąją konkurso dieną  atlikėjai galėjo rinktis dainą savo nuožiūra, antrąją – atlikti garsią užsienio dainininkų dainą.
Festivalį-konkursą „Baltic voice“ organizavo Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centras, mažeikiškių visuomeninė organizacija „Lietučiukės“ bei Juodkrantės Liudviko Rėzos kultūros centras.

Sunku apsispręsti

Šešių asmenų vertinimo komisijai, kuriai vadovavo studijos „Sekmadienis“ vadovas, kompozitorius, vokalo mokytojas Antanas Dargis, buvo nelengva atrinkti pačius geriausius atlikėjus, nes į festivalį-konkursą susirinko gabūs, stiprūs, gerai paruošti atlikėjai.
„Kad ko nors nenuskriaustų, komisijos nariai kai kuriose amžiaus grupėse skyrė po kelias prizines vietas, mat skirtingi atlikėjai gavo vienodą balsų skaičių. Svarbiausiai – objektyvumas, tad to komisija ir siekė“, – teigė festivalio „Baltic voice 2014“ koordinatorius Algirdas Grinkevičius.
„Grand prix“ savininkei – A. Milovai iš Narvos – atiteko ir 500 eurų piniginis prizas. Po 250 eurų paskirta specialiųjų prizų laimėtojoms – Justinai Budaitei iš Lietuvos bei bulgarei Mariam Mavrovai.

Plačiau apie festivalį „Baltic voice 2014“  skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

5 Atsakymai į “„Baltic voice 2014“ pagrindinis prizas atiteko estei”

 1. festivalio organizatorius parašė:

  Visų žiniai-festivalio biudžete nebuvo nė vieno lito iš Mažeikių rajono savivaldybės :)

 2. ten buves parašė:

  vardui ! ne nidoje o juodkranteje ir ne uz mazeikiu savivaldibes pinigus

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  Kaimuose vasara daugiau renginiu ,negu Mazeikiuse.Deda miesto valdziai turetu buti uz toki nesirupinima jaunimo laisvalaikiu!

 4. Juodkrantiske parašė:

  Nepavydekit Mazeikiskiai ,pagaliau ne Nidoje,o Juodkranteje ,kur ir taip mazai renginiu ir pramogu net vasara .

 5. Vardas (privalomas) parašė:

  nesuprantu, kodėl už Mažeikių savivaldybės pinigus festivalis ne Mąžeikiuose, o Nidoje? Mes – mažeikiškiai taip pat su malonumu nueitumėme į tokius koncertus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto