Baltijos taurėje – ketvirtoji vieta

Mažeikių komanda: (iš kairės) Aleksandras Stankevičius, Arūnas Čiplys, Irena Čiplienė, Jurijus Stekolnikovas, Maret Liiri ir Darius Repšys liko vienu žingsneliu žemiau prizininkų pakylos. Nuotrauka iš komandos archyvo

Mažeikiškiai smiginio meistrai, papildę komandą užsieniete, tarptautiniame turnyre liko tik vienu laipteliu žemiau prizininkų pakylos.

Tarp moterų – nugalėtoja

Estijos Piarnu mieste vyko tarptautinis smiginio turnyras „Baltijos taurė 2012“, kuriame tarp aštuoniasdešimt šios sporto šakos atstovų iš Estijos, Latvijos, Lietuvos, Rusijos, Suomijos ir Austrijos dalyvavo ir mūsų miesto komanda. Mažeikių ekipai atstovavo ne tik šalies rinktinės garbę anksčiau tokiame turnyre gynęs Arūnas Čiplys, bet ir viena stipriausių Suomijos žaidėjų Maret Liiri.
Moterų varžybose Irena Čiplienė tarp 25 dalyvių užėmė devintąją vietą, o mūsų ekipai atstovavusi suomė tapo nugalėtoja.

Pritrūko sėkmės

Vyrų varžybose visi trys mūsų žaidėjai krito tame pat rate ir liko septyniolikti, tuo tarpu Arūnas Čiplys pralaimėjo tik ketvirtfinalyje ir užėmė penktąją vietą.
„Daugiau tikėjausi iš savęs, šįkart pritrūko sportinės sėkmės, nusileidau vienam iš Lietuvos rinktinės žaidėjų Tomui Šakiui, kurio barjerą anksčiau peržengdavau be didesnio vargo“, – sakė A. Čiplys.
Komandinėse varžybose tiek moterų, tiek vyrų komandos užėmė penktąsias vietas. Vienintelį medalį mažeikiškiai pelnė porinėse varžybose, kur Arūnas Čiplys ir Jurijus Stekolnikovas rezultatu 3:4 pralaimėjo estams ir iškovojo bronzos apdovanojimus.

Komanda kyla aukštyn

Komandinėje įskaitoje Mažeikių ekipa, praleidusi į priekį Lietuvos rinktinę ir dvi Latvijos – Priekulės bei Smiltenės, komandas, užėmė ketvirtąją vietą.
„Praėjusiais metais šiame turnyre tarp šešiolikos ekipų buvome septinti, šiemet tarp tiek pat komandų – ketvirti, lieka tik džiaugtis, kad kylame aukštyn“, – pastebėjo A. Čiplys.
Paskutinį rugsėjo savaitgalį visa komanda vėl trauks į Trakus, kur vyks pasaulio reitingo varžybos – Lietuvos atvirasis čempionatas „Lithuania Open 2012“. Laukia įdomus asmeninių ir porinių rungčių čempionatas – planuoja atvykti anglai ir olandai, atvažiuos pajėgaus jaunimo, kuris nori užsidirbti pasaulio reitingo taškų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto